Mesazh nga Forumi

Ju nuk jeni identifikuar nė forum ose ju nuk jeni i lejuar pėr tė parė kėtė faqe. Kjo mund tė jetė pėr shkak tė arsyeve tė mėposhtme.

  1. Ju nuk keni hyrė nė forum. Plotėsoni formėn qė ndodhet nė fund tė kėsaj faqeje dhe provojeni pėrsėri.
  2. Ju nuk jeni i lejuar tė shikoni kėtė faqe pėr shkak tė Gradave qė ju keni nė kėto momente ose jeni duke provuar tė redaktoni/editoni postimet e dikujt tjetėr, ose mbase jeni duke u perpjekur tė shikoni njė forum qė vetėm Anėtarėt e stafit mund tė shikojnė. Ju Lutem Kthehuni Mbrapa!!
  3. Nėse po kėrkoni tė postoni, Administratori mund tė ketė ēaktivizuar llogarinė tuaj, ose llogaria juaj nuk ėshtė aktivizuar akoma.

Administratori i forumit ka vendosur se ju duhet tė REGJISTROHENI pėrpara se tė vizitoni kėtė faqe.

Identifikim

Regjistrohuni The Facebook Platform


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182