• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".
21BDDC8C-4D05-44D3-AA53-12953C109EB0.jpeg
E

21BDDC8C-4D05-44D3-AA53-12953C109EB0.jpeg

Media information

Category
Foto Geleria
Added by
E dua jeten.
Date added
View count
331
Comment count
0
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

Image metadata

Device
Apple iPhone 5s
Aperture
ƒ/2.2
Focal length
4.2 mm
Exposure time
1/181
ISO
32
Flash
Auto, did not fire
Filename
21BDDC8C-4D05-44D3-AA53-12953C109EB0.jpeg
File size
1.7 MB
Date taken
Thu, 18 Qershor 2020 5:37 PM
Dimensions
2448px x 3264px

Share this media

Private conversations
Help Users
    Top