• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".
WxP

“Ndërtues që vrasin” - Njihuni me të babëziturit e pallateve në Durrës - Top Story

  • WxP
Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi një tragjedi të madhe duke marrë 51 jetë njerëzish ndërkohë mbi 1000 të tjerë u plagosën. Top Story pasqyron në këtë dokumentar mënyrën se si janë ndërtuar pallatet e banimit duke nxjerrur në sipërfaqe faktin se ajo tragjedi, kishte ardhur edhe nga abuzimet e ndërtuesë

Media information

Category
Dokumentare
Added by
WxP
Date added
View count
617
Comment count
1
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

Share this media

Top