• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lajme nga vendi

Lajmi i fundit nga vendi.

Milani e mbyll vitin i pari, fitore në frymën e fundit ndaj Lazio-s

 • 97
 • 6
Milani tregon edhe një herë tjetër se është një skuadër me pretendime të mëdha këtë sezon, duke fituar ndaj Lazio-s 3-2 edhe pse me shumë mungesa në formacion.

Kuqezinjtë e Piolit e nisën ndeshjen në mënyrë të shkëlqyer, duke realizuar dy herë. Fillimisht shënoi Rebic, ndërsa më pas Calhanoglu...

FORMACIONET E MUNDSHME| Teuta-Kukësi/ Martini mban sytë te Vila, balotazh te verilindorët për sulmin

 • 113
 • 0
Futbollisti i Teutës Emiljano Vila ka pasur një problem fizik dhe në dy ditët e fundit nuk është stërvitur me grupin. Megjithatë, mesfushori me shumë mundësi do të jetë sërish pjesë e formacionit. “Kemi një dëmtim të Vilës, i cili nuk është stërvitur ditët e fundit me ekipin. Duke njohur...

Kosova drejt mbylljes, alarmojnë gastronomët: Pa mbështetje s’i respektojmë masat

 • 121
 • 1
Komitetit për menaxhimin e Pandemisë gjatë së hënës i dorëzoi propozimet për masa të reja Qeverisë së Kosovës. Vendi, i cili është ndarë në zona në bazë të numrit të të infektuarve, pritet të ballafaqohet me masa më të ashpra. Në to parashihet kufizimi i lëvizjes dhe kufizimi i orarit të punës...

Ekzekutohet me plumb në kokë 50-vjeçari në Fier

 • 196
 • 3
Ekzekutohet me armë zjarri një 50-vjeçar në Fier. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 06:00, në lagjen “Sheq i Madh” në Fier.

Viktima është identifikuar si Ahmet Toska, punonjës në një karburant në Fier. Ai sapo kishte dalë nga banesa kur u qëllua me plumb në kokë.

“Sot rreth orës 06:00...

Spanja shpall gjendjen e jashtëzakonshme, vendos shtetrrethim mbarëkombëtar për të frenuar përhapjen e Covid-19

 • 171
 • 3
Kryeministri spanjoll Pedro Sanchez deklaroi të dielën një gjendje të dytë të jashtëzakonshme mbarëkombëtare, duke i dhënë pushtetit të tij fuqinë për të kufizuar liritë themelore dhe duke futur një shtetrrethim natën, ndërsa rastet e koronavirusit rriten në Spanjë.

Gjendja e jashtëzakonshme do...

Koncensionet, nga Gurakuqi te Beqaj

 • 240
 • 7
Nga Klodian Tomorri

Është magjepsëse, por historia e përsërit vetveten thuajse në gjithçka. Fatkeqësisht ndonjëherë në mënyrë të mbrapsht.

Në vitet 20 të shekullit të kaluar, shteti i sapoformuar shqiptar kishte nevojë për investime publike që të nxirrte vendin nga varfëria dhe të shtynte...

Shqipëri, PD kallëzim penal në SPAK për inceneratorët

 • 547
 • 0
Në Shqipëri Partia Demokratike depozitoi sot një kallëzim penal për inceneratorin e kryeqytetit, të cilin e konsideron një projekt mafioz me lidhje që çojnë sipas saj deri të kryeministri Edi Rama. Denoncimi pranë Prokurorisë së posaçme antikorrupsion vjen pasi tema e inceneratorëve, edhe në...

E rëndë në Pogradec/ Fëmija i paushqyer për 24 orë gjendet pranë trupit të pajetë të nënës

 • 273
 • 8
Një grua u gjet e pajetë në Pogradec në banesën e saj. Sipas raportimeve të para se ajo ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.
Gjendja bëhet akoma më e rëndë pasi gruaja ka lënë pas një vajzë rreth 10 vjeçe me epilepsi. Dyshohet se 10 vjeçarja kishte 24 orë pa ushqim. Pas trajtimit në pediatri...
Dinastia Bushatllinjve
 • 704
 • 0
Dinastia Bushatllinjve
....Kara Mahmut Bushatliu nuk i përfilli urdhrat që vinin nga Stambolli. Veprimet e tij krejt në kundërshtim me Stambollin e acaruan keqas sulltanin........

Kjo është një histori pak a shumë e njohur. Deri vonë në Shkodër të moshuarit rrëfenin bëmat e Bushatllinjve...

Postimet e fundit

Statistikat e forumit

Tema
67,310
Mesazhe
1,631,454
Anëtarë
16,709
Anëtari më i ri
AngelaS

Dhuruesit

Private conversations
Help Users
  Top