Portali - FV.AL

Sa here ne jave i vishni bluzat apo rrobat s`prapthi?

 • 294
 • 18
Meqe erdha shpi qe pare,nderrova rrobat dhe vesha bluzen sprapthi,e kuptova pasi bere fshesen e komplet shpise,me bezdiste dicka tek qafa, shikoj une bluza e veshur mbrapsht. :p
Ja me thoni ju ndodhe dhe juve?
Apov ec mua.
Keni dal noj here me bluze veshur sprapthi jashte? :p
ehhhh.

Pershendetje e mire se ju gjej

 • 253
 • 71
Per veten skam asgje interesante te them!

Cfare teme do hapim per diskutim?

 • 151
 • 3
ehhh. :p
Si thoni cila do ishte tema me bukur per diskutim?
Vajza KUJDES! Me këta 7 tipe djemsh duhet të mendoheni dy herë para se të lidheni!
 • 113
 • 3
Vajza KUJDES! Me këta 7 tipe djemsh duhet të mendoheni dy herë para se të lidheni!

Ai që sapo ka dalë nga një lidhje e gjatë!
Vetëm se është sërish i disponueshëm, s’do të thotë që është gati për një lidhje të re, aq më tepër nëse ndarja s’ka ardhur për shkak të tij.

Sipas ekspertëve, ata kanë...
Panik dhe frikë tek njerëzit/ Shpërthim i fuqishëm në Stamboll, raportohet për viktima dhe dhjetëra të plagosur
 • 320
 • 0
Panik dhe frikë tek njerëzit/ Shpërthim i fuqishëm në Stamboll, raportohet për viktima dhe dhjetëra të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Istiklal, një nga rrugët më të frekuentuara të Taksimit, për arsye ende të panjohur.
Mësohet paraprakisht nga mediat e...

Veprimtarite e sportit...

Diskutime te lira mes anetareve

 • 1,080
 • 88
Ata janë këtu 😇👌
Pesë lloje njerëzish që gratë e forta i mbajnë në jetën e tyre
 • 175
 • 1
Pesë lloje njerëzish që gratë e forta i mbajnë në jetën e tyre

1.Humoristi i mençur

Ne të gjithë kemi nevojë për një mik që mund të na ndihmojë të mos bëhemi të zymtë. Jeta bëhet serioze – dhe nganjëherë domosdoshmërisht – por asnjë rrethanë nuk duhet të na largojë nga e drejta jonë për një...

10 mësime të Budës për jetën, që janë thelbësore

 • 126
 • 0
10 mësime të Budës për jetën, që janë thelbësore
Shakyamuni Buddha (Siddhārtha Gautama), i njohur si Buda, ishte një udhëheqës shpirtëror dhe mësues, jeta e të cilit shërbeu si bazë për fenë budiste. Megjithëse ai jetoi gjatë shekullit të 6-të para Krishtit, mendimet dhe thëniet e tij janë ende...
Fuqia e sharjeve: Si ndikojnë fjalët e turpshme mbi mendjen, trupin dhe marrëdhëniet tuaja sociale
 • 84
 • 0
Fuqia e sharjeve: Si ndikojnë fjalët e turpshme mbi mendjen, trupin dhe marrëdhëniet tuaja sociale

Sharjet si një formë e sjelljes së njeriut, janë shpërfillur për një kohë të gjatë nga hulumtimet serioze, pasi supozohej se ato ishin thjesht një shenjë agresioni, e aftësisë së dobët gjuhësore...

Rruga e dhimbjes

 • 277
 • 4
''Kurrë mos u ndërhy në vuajtjet e të tjerëve. Njeriu duhet të lodhet nga vetja dhe të pijë deri në fund filxhanin me helm që i përket. Mos jini mendjemëdhenj dhe mos prisni të jeni në gjendje t'i ndihmoni të gjithë, është e mundur të ndihmoni vetëm ata që janë të gatshëm të pranojnë ndihmën...

Ylli duke rënë, e dëshira në mendje.

 • 154
 • 2
Përse shprehim një deshirë përballë yjeve në rënje 🙄: tensioni i drejtpërdrejtë për të arritur objektin e dëshirës. Nëse ky moment e arrin qëllimin e tij, pason një ndjenjë përmbushje dhe kënaqësie ose, nëse jo, mund të shfaqen ndjenja dhimbjeje dhe zhgënjimi.
Por nga vjen dëshira? Dhe pse e...

Shprehuni si ndiheni me anë të 1 video

 • 147
 • 0
Haj pipëllsa me që kishim tema shprehuni me anë të fotove ,u zgjova sot dhe thash pse mos ta kemi dhe 1 me video 🤣

Himni i Nefertitit

 • 196
 • 4
E vetmia, e dashur, e pashembullt, me e bukura nga te gjitha, shikoje ate, është si një yll i ndritshëm në fillim të një viti të mbarë.

Ajo që shkëlqen me përsosmëri, që rrezaton lëkurën, ajo, me sy të bukur kur shikojnë, me buzë të ëmbla kur flasin, për të cilat nuk ka të folur të tepërt...

A ekziston e vërteta??

 • 331
 • 6
Ju duket kaq e lehtë të flasësh për të vërtetën.? 🙂🤔

@C3nI Lauri ka prob me të vërtetën 🤔😁
Ja t'a flasim pak bashkë me publikun..🙂

Aq e lehtë sa nuk mund ta vëreni as kur e lidhim, në një fije të dyfishtë, me pesë shqisat tona ose me intelektin tonë.
Dhe pse jo, edhe tek emocionet tona.
Shiu...

Shko dhe gjej dikë tjetër..

 • 188
 • 5
“Shko dhe gjej dikë tjetër, vetëm të jetë më e mirë se unë”

Nuk kam dëgjuar një herë të vetme këtë frazë dhe gjithnjë e kam patur të pamundur t’i jap një kuptim racional, kurrsesi jo nga fakti, se ata që e mendojnë dhe e shprehin janë irracional, se sa për mesazhi që bart.
Thënie sinqertë apo...

Sa e vjetër është gjuha shqipe.

 • 173
 • 0
"Shqiptarëtë flasinë një nga më të vjetërat e më të bukurat gjuhë të dheut. Gjuhëratë që kanë qënë shoqet dhe motërat e shqipes, kanë mijëra vjet që kanë humbur e s'fliten në nonjë vënt të dheut. Shqipja është shoqe e ngushtë me greqishten e vjetër, me Llatinishten, me Sanskrishten, gjuhënë e...

Andrea Bocelli

 • 101
 • 0
N' shtator të vjetit 1958, nji gru shtatzanë u dërgu me urgjencë në spital me nji atak apendisiti.
Mjekt e paralajmërun se mund të kishte dëmtime serioze në fetus pas operacionit dhe e këshillun për me e dështontu, por ajo refuzoi kategorikisht.
Fëmija u lind me glaukoma dhe vetëm nga syni i...

"S'i kam kujt borxh!"

 • 606
 • 30
Ne jemi breza toksikë që nuk dimë të ndërtojmë marrëdhënie të shëndetshme.
Sa herë që s'na shkojnë gjërat për fijesh, e heqim përgjegjësinë nga vetja duke thënë:
"S'i kam kujt borxh!"

Po i kemi pra!

U kemi borxh ndjesën atyre që i kemi ofenduar.
U kemi borxh mirënjohjen atyre që na kanë...

Kercejm bashke ?😁

 • 196
 • 8
Hiiii per te gjithe .🔥
Meqe pak qetesi kte moment ne pune me erdhi ne mendje te hap temen e radhes , kshu bejm pak zhurme se un kte gjumin letargjik se du hic .😁

Si mendoni tja fusim nje kercim ?!
Cdo lloj muzike qe ju pershtatet vetem kerceni se besoj jeni dakort me mua qe kercimi & sporti te...

Postimet e fundit

Statistikat e forumit

Tema
70,709
Mesazhe
1,921,651
Anëtarë
17,316
Anëtari më i ri
Xhelozja

Dhuruesit

Top