• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".
Tërmeti/ njihuni me bilancin e fundit
 • 792
 • 22
Ministria e Mbrojtjes së fundmi ka publikuar bilancin e plotë të bërë deri tani. Sipas Ministrisë së Mbrojtjes nga tërmeti kanë humbur jetën 24 persona dhe janë lënduar në total 650 persona.

Bëhet me dije se nga rrënojat e pallateve të shembura janë shpëtuar 45 persona, ku rasti i fundit i...
Termet
 • 10,797
 • 469
Zoti e ndali doren e kte here.
742 shqiptarë të kërkuar në të gjithë botën, nga femrat kryeson Zylfije Haklaj
 • 314
 • 0
742 shqiptarë të kërkuar në të gjithë botën, nga femrat kryeson Zylfije Haklaj

Policia e Shtetit ka rifreskuar në faqen e saj online emrat e personave të shumë kërkuar të Interpol Tiranës. Në listën prej plot 742 emrash bien në sy emra proverbialë, të cilët prej më shumë se një dekade qëndrojnë...
Ëndrra erotike e 12 Shenjave të Zodiakut
 • 2,900
 • 86
Ëndrra erotike e 12 Shenjave të Zodiakut

Shpesh thuhet se ne të gjithë jemi ëndrra erotike e dikujt, por mund të ndodhë që dikush të mos ketë guxim të na tregojë ose të na bëjë të kuptojmë.

Horoskopi dhe Yjet na ndihmojnë të kuptojmë se për cilën shenjë të Zodiakut jemi ëndrra erotike dhe...
Nuk u zihet besë femrave sot
 • 5,693
 • 130
Jam një djalë 34 vjeç nga Shkodra dhe para 8 muajsh u njoha me një 25-vjeçare po nga qyteti im.

Në bisedat e para më tha që nuk kishte patur kurrë marrëdhënie, edhe pse nuk e besova me kalimin e bisedave e nga mënyra si më rrinte larg e besova.

Dreqi e mori pse duhet të më gënjente.

Unë nuk e...
Një gjarpër gjigant rritet në barkun e një gruaje
 • 7,668
 • 2
Një grua ka kërkuar ndihmë tek autoritetet shëndetësore pakistaneze që t’i nënshtrohet një operacioni për të hequr një gjarpër të madh që është duke u rritur në barkun e saj.
Sipas shtypit pakistanez 50-vjeçarja Rasheedan Bibi nga Saggar, në veri të Lahore, aksidentalisht rastësisht disa muaj...
E pabesueshme dhe tragjike: Kryen mardhenie sexuale me djalin e saj!!!
 • 7,026
 • 26
Tronditje ka shkaktruar lajmi qe po ben sot xhiron e rrjetit i cili ka te beje me një nene e cila kreu mardhenje sexuale me djalin e saj 16 vjecar..

Te gjitha filluan kur gruaja 32 vjecare….
arrestohet ne dhomen e një hoteli me një 16-vjecar.
Ne celularin e adolishentit u gjenden video ne...
Pa krahë e pa këmbë, por me dashurinë e jetës në krah (FOTO)
 • 5,430
 • 4
Këto foto të pabesueshme tregojnë Nick Vujiçiç- autor i librave best-seller dhe predikues- dhe gruan e tij të re në Havai, duke festuar muajin e mjaltit si çdo çift tjetër. Vujiçiç ka lindur pa krahë e pa këmbë, një sindromë e rrallë e quajtur tetra-amelia. I lindur nga emigrantë serbë në...
Gjeografia e Shqipërisë
 • 25,793
 • 18
Pozita gjeografike

Shqipëria ndodhet në Europën Juglindore, në pjesën perëndimore të gadishullit Ballkanik e shtrihet midis koordinatave gjeografike 39 gradë e 38' dhe 42 gradë e 39' te gjërësisë veriore dhe 19 gradë e 16' te gjërësisë lindore, ne largësi pothuajse të barabartë nga Ekuadori...

Postimet e fundit

Statistikat e forumit

Tema
65,340
Mesazhe
1,390,233
Anëtarë
16,395
Anëtari më i ri
vio leta

Dhuruesit

Top