• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #208

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   Amara_La_Negra

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    6,331
   • Reagimet e mara
    7,762
   • Points
    263
  2. Haha

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,707
   • Reagimet e mara
    2,483
   • Points
    263
  3. Haha

   Xhelozi

   Antarë i Respektuar From WhereWhichHow
   • Mesazhe
    15,978
   • Reagimet e mara
    7,261
   • Points
    263
  4. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,466
   • Reagimet e mara
    20,243
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top