• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #187

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
  2. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,766
   • Reagimet e mara
    15,807
   • Points
    263
  3. Haha

   Didi

   C'est la vie.
   • Mesazhe
    14,117
   • Reagimet e mara
    3,862
   • Points
    263
  4. Haha

   Xhelozi

   Antarë i Respektuar From WhereWhichHow
   • Mesazhe
    16,120
   • Reagimet e mara
    7,337
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top