• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #216

All (3) Like Like (3)

  1. Like

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,691
   • Reagimet e mara
    2,414
   • Points
    263
  2. Like

   Xhelozi

   Antarë i Respektuar From WhereWhichHow
   • Mesazhe
    15,796
   • Reagimet e mara
    7,103
   • Points
    263
  3. Like

   Passion

   Banned
   • Mesazhe
    16,517
   • Reagimet e mara
    3,378
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top