• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #199

All (2) Like Like (1) Haha Haha (1)

  1. Like

   jana80

   Super Moderator
   • Mesazhe
    12,212
   • Reagimet e mara
    2,928
   • Points
    263
  2. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,509
   • Reagimet e mara
    12,297
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top