• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #138

All (2) Like Like (1) Love Love (1)

  1. Love

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,715
   • Reagimet e mara
    15,766
   • Points
    263
  2. Like

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,468
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    13,452
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top