• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #132

All (4) Habi Habi (4)

  1. Habi

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,213
   • Reagimet e mara
    15,076
   • Points
    263
  2. Habi

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,139
   • Resources
    1
   • Reagimet e mara
    19,758
   • Points
    263
  3. Habi

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,949
   • Reagimet e mara
    12,038
   • Points
    263
  4. Habi

   MaYaDa

   Don’t touch!
   • Mesazhe
    1,676
   • Reagimet e mara
    2,349
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top