• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #136

All (1) Love Love (1)

  1. Love

   DeliriumMind

   Hear me roar 👣 30 From BlackMoon
   • Mesazhe
    10,816
   • Reagimet e mara
    9,596
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top