• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #140

All (4) Like Like (4)

  1. Like

   Marakli^Krapit

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,069
   • Reagimet e mara
    1,351
   • Points
    263
  2. Like

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,452
   • Reagimet e mara
    15,389
   • Points
    263
  3. Like

   Loverboy

   мαи ωιтн α мιѕѕιои From WorLd 0f dReAms
   • Mesazhe
    22,286
   • Media
    4
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    11,384
   • Points
    263
  4. Like

   L0v3rM4n

   VIP From It
   • Mesazhe
    9,304
   • Reagimet e mara
    9,235
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top