• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #26

All (2) Love Love (1) Like Like (1)

  1. Love

   Loverboy

   мαи ωιтн α мιѕѕιои From WorLd 0f dReAms
   • Mesazhe
    22,363
   • Media
    4
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    11,661
   • Points
    263
  2. Like

   Daisy

   Anëtar i Respektuar
   • Mesazhe
    8,436
   • Reagimet e mara
    11,559
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top