• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1

All (4) Love Love (2) Like Like (2)

  1. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,853
   • Reagimet e mara
    4,318
   • Points
    263
  2. Love

   Hilarious

   Bebw☀️ 22 From Vlore
   • Mesazhe
    11,762
   • Reagimet e mara
    11,357
   • Points
    263
  3. Love

   NeVertiti

   Kohe & Stine From Pertej Horizontit
   • Mesazhe
    52,830
   • Media
    43
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    16,116
   • Points
    263
  4. Like

   Marla

   ....
   • Mesazhe
    18,651
   • Reagimet e mara
    9,378
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top