• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #14

All (4) Love Love (2) Like Like (2)

  1. Like

   Petrit101

   Pi kafe e me çá llafe From Jasht vëndit tem t'dashtun
   • Mesazhe
    1,067
   • Reagimet e mara
    1,543
   • Points
    263
  2. Love

   Darius

   DENY IGNORANCE From Shqipëri
   • Mesazhe
    12,949
   • Reagimet e mara
    6,929
   • Points
    263
  3. Love

   NeVertiti

   Kohe & Stine From Pertej Horizontit
   • Mesazhe
    52,651
   • Media
    43
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    15,477
   • Points
    263
  4. Like

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,385
   • Reagimet e mara
    6,378
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top