• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

1 muaj denim AOP N0R1S

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
[13:28:10] -ChanServ- BLoW deleted from #shqiperia access list.
-
[13:28:18] -ChanServ- BLoW deleted from #stafi access list.
-
[13:28:26] -ChanServ- BLoW deleted from #ndihme access list.
-
/ms send N0R1S 1 muaj denim per sjellje te pahijshme nen autoritetin e aksesit qe te eshte dhene.

[13:29:16] -MemoServ- Memo sent to N0R1S.


aop ne fjale denohet per sjellje te pahijshme duke qene pjestar i stafit njekohesisht.

[11:17:18] <vapekeqe> o shoku se ke sop rti mire se sdu me nderru fjale
-
vapekeqe is Mibbit@115FDD8D.13DD088D.F2B0CD48.IP * Mibbit chat network
vapekeqe on #ndihme #shoqeria
vapekeqe using Eklipsi.Albnetwork.net Nje Rrjet, Nje Komb! / One Network, One Nation!
vapekeqe End of /WHOIS list.
-
[11:17:39] <12aleksus> vapekeqe
[11:17:56] <12aleksus> shprehu ...
[11:18:01] <vapekeqe> pastaj sjam femin chat me ofendu kot pa motiv as ne main
[11:18:02] <12aleksus> ke ndo1 shqetsim nga acc tim
[11:18:13] <12aleksus> ste pyeti njeri.
[11:18:29] <12aleksus> sa per sop mos e permend me.
[11:18:31] <vapekeqe> mos ban kb pa motiv pra
[11:18:38] <12aleksus> pa motiv ?
[11:18:44] <12aleksus> je i sigurt ?
[11:18:50] <vapekeqe> kure te hem me pc e nick tim te flas
[11:19:02] <12aleksus> atehere
[11:19:09] <12aleksus> po te paraprij
[11:19:13] <12aleksus> qe mos thush
[11:19:20] <12aleksus> jo sop i ri jo sop i vjeter.
[11:19:23] <vapekeqe> pse bane kb mo hasonii lexo siper
[11:19:33] <12aleksus> nese je pjestar i stafit
[11:19:35] <vapekeqe> nuk jam fmi me ofendu
[11:19:43] <12aleksus> do me lexosh
[11:19:57] <vapekeqe> jam me tele re
[11:20:06] <12aleksus> nese je staf.
[11:20:12] <12aleksus> me thuj kush je.
[11:20:31] <vapekeqe> se kam ne grup mor burre
[11:20:40] <12aleksus> me thuj nickun qe perdor qe ke acc.
[11:20:56] <vapekeqe> ska gje kure te jem me nick tim te flas
[11:21:08] <12aleksus> vapekeqe
[11:21:17] <vapekeqe> Noris jam
[11:21:18] <12aleksus> kushdo qofsh nese je staf :
[11:21:22] <12aleksus> do te hiqet acc
[11:21:34] <12aleksus> nuk te takon te flasesh me kete gjuhe.
[11:21:38] <12aleksus> klm Noris
[11:21:54] <12aleksus> qenke staf dhe flet ashtu ne main ...
[11:21:57] <vapekeqe> kam resp nuk nderroj fjale kot re
[11:22:26] <vapekeqe> o lal lexo me siper pastaj me jep urdher mua me
[11:22:43] <12aleksus> [11:06:40] <Hasonii> se kot eshte bare ktu
[11:22:46] <vapekeqe> dhe ti se nuk nderroj fjale me ty x gjana koti
[11:22:55] <12aleksus> [11:06:09] <Hasonii> aleks lali mos me mso rregullat lal i di kam acces dhe une
[11:23:05] <12aleksus> [11:05:15] <Hasonii> aleks daku pse i leni ne hy gey pra
[11:23:10] <12aleksus> keto sjellje
[11:23:18] <12aleksus> kur i di rregullat cfare i ke mi sqaron dot ?
[11:23:37] <12aleksus> nese deshiron me mbajt acc ben mire te kesh 1 sqarim dhe justifikim per kete sjellje
[11:24:04] <12aleksus> [11:03:43] <Hasonii> kucc skafist une dua fica calds re
[11:24:04] <12aleksus> [11:03:50] <Hasonii> ce dua ate gey
[11:24:04] <12aleksus> [11:03:55] <Hasonii> ke skifo
[11:24:23] <12aleksus> [11:01:39] <Hasonii> vfc ai me rrofte la patata calda
[11:24:25] <vapekeqe> po ato mo i lexon ti
[11:25:11] <vapekeqe> po ai si i tha shko te hasoni e kecon e
[11:25:42] <vapekeqe> pastaj ky nuk eshte nicku im me
[11:25:48] <12aleksus> nuk me duhet sjellja e te tjereve, me duhet sjellja e stafit
[11:26:17] <12aleksus> ne ket rast ty nuk te falet se je pjestar i stafit dhe me e mar vesh qe 1 pjestar stafi ka kete sjellje te dyjezuar...
[11:26:23] <vapekeqe> aleks isha ne staf une jo
[11:26:49] <12aleksus> the publikisht qe i dije rregullat pasi ke acc...
[11:26:55] <12aleksus> apo nuk e the kete gje ?
[11:27:12] <12aleksus> per me teper duke e dit e flet me sop, flet edhe me ironi,
[11:27:21] <vapekeqe> e thashe me se di kush se jam une
[11:27:23] <12aleksus> me tregon rregulloren e mesuesin ne main.
[11:27:41] <vapekeqe> pastaj te thashe se kush jam
[11:27:51] <12aleksus> dhe degjo ketu djal
[11:27:59] <12aleksus> respektin tend sta kam imponuar une...
[11:28:04] <12aleksus> e kam fituar...
[11:28:07] <12aleksus> dakort...
[11:28:11] <vapekeqe> po te isha ashtu ste thoja kush jam
[11:28:15] <12aleksus> mos te lexoj te me permendesh me respektin
[11:28:53] <12aleksus> [11:17:18] <vapekeqe> o shoku se ke sop rti mire se sdu me nderru fjale
[11:29:07] <12aleksus> vjen edhe ben edhe presion
[11:29:12] <12aleksus> ste vjen turp ty...?
[11:29:18] <12aleksus> paske respekt duket
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: 1 muaj denim AOP N0R1S

Pasi rivleresova qendrimin e Aop-it , pashe se e ka kuptuar gabimin, kerkoi ndjese per situaten dhe duke mare parasysh qe eshte aop me biografi te mire ... vendosa ta rrikthej pas ekzekutimit te 1 denimi 1 javor.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: 1 muaj denim AOP N0R1S

Ke drejt Bjografine e ka te mire hahahahah njesh je aleksus
 
Top