• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

1 qershor

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: 1 qershori

Rrofshi nuk ishte nevoja te hapnit nje teme per mua
 

kitrra 123

plak gjufurrak
1 QERSHORI

1 qershori dita e jonë
Zemrat ëmbël seç këndojnë
Lart pëllumbat fluturojnë
Me ne paqja përgjithmonë

Anë e kënd le të ushton
Këngë e jetës o fëmijë
Dashuria të burojë
Për ne qielli le të ndrijë
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Femite cdo dite e kane feste. Zemra e tyre gezon pafajesi lumturi e ciltersi. Ketyre zemrave tona thuaj ctu bejme qe si mjaftojne as 1000 dite te kthehen mbrapsht ne 1 dite te vetme ne natyren e paster feminore.
Nejse,

Ne festen e festuam ne shesh! Qindra femi qe gezonin e kendonin!U kendofte zemra gjithmone cdo femije ne bote!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
UNE po kerkoj nje kenge elegante qe kish postuar passioni po s'po e gjej kurrkund.
 
Top