• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 cilësitë që një djalë sheh në takimin e parë, ndryshe nga ato që ke menduar

Desa

Temet Nosce
Sa pak shihkan!
E unë që mendoja se vetëm një gjë shohin! 😁
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Desa

Temet Nosce
How do u feel now lol
1603738557234.gif
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Vlla re, nisur nga foto qe paske ne profil me dukesh drejtor i LSI(se ramen e paske bo si virus)😂😂
Jo nuk jam LSI-st po vdes te mesoj nga Likja e Mona si te jem i pasur duke menduar se jam i varfer. ;)
 
 • Haha
Reactions: Ber

Jetmira

Antarë i Respektuar
Posi posi,prandaj te shkruajne te henksha kte e te henksha ate:p:p.
Gjasme na pelqejne karakterin lol.
Si nuk doli nje me ma thene ne sy,sa trup te mire e ke e sa eksituese je.
Po ta thojne ne inbox,:p:p.
Ose ndoshta kane frike se mos i rrah.
 

Ber

Antarë i Respektuar
Posi posi,prandaj te shkruajne te henksha kte e te henksha ate:p:p.
Gjasme na pelqejne karakterin lol.
Si nuk doli nje me ma thene ne sy,sa trup te mire e ke e sa eksituese je.
Po ta thojne ne inbox,:p:p.
Ose ndoshta kane frike se mos i rrah.
Jane çuna me seder! Ju gocat jeni te "paboja", keni qejf t'iu komplimentojne ketu ne publik qe te beni "xheloze" shoqet!😜😂😂
 
Private conversations
Help Users
  Top