• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 urdhëresat e para të krishterëve?

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

:D Priftërinjët që nuk i dijn as 10 urdheresat e para të fesë së tyre?
 

Lauri

Anunnak
Titulli: 10 urdhëresat e para të krishterëve?

Urdherat jane per te tjeret jo per priftin Lol haha
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
dhe mua te me pyesnin ata, keshtu do pergjigjesha :D
 

Zana1

Braveheart
Kjo tema me kujtoi një shok...I cili identifikohet si I krishtere ,AMA kur e pyeta ne lidhje me fene e tij ... jo vetem qe nuk e praktikonte por e tere jeta/sjellja e tij , biente ne kontradite mes tij e fese qe ai identifikohej me te. Looool
 
Top