• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 vendet që duhen vizituar në Shqipëri

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ne fakt ne mos gabohem ajo quhet “Vala e Drinit”. Isha me pune ne Gryke te Rugoves, edhe ne kthim na priti kryetari i bashkise se Pejes, edhe ai na dergoi aty.
Nuk e dija me pare, edhe me pelqeu shume pervec ushqimit, nuk e di me jep nje ndjesi te mire ushqimi ne Prizren.
63076B9B-FB9A-4229-8F60-5D4271DAD7CD.png
CABF17F7-5280-4261-8662-552DA4F3AA7C.png
Ky eshte lokali. Ne fb e pata marre dhe nr e cel dhe adresen . Trofta drinit
 

Gh0st

Anetar me halle!
Shqiperia eshte nje vend aq i vogel sa ne nje dite mund ta vizitosh te teren, kuptohet me nje infrastrukture te mire rrugore ....
Vermosh Konispol s`te del llogaria ta besh me makine per 1 dite.. jo me ta vizitosh Shqiperine per 1 dite sic pretendon ti.. apo ja fut kot ngrusht.. ose mjafton qe shkruan dicka qoft dhe pa vlere.
 
Top