• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!Videoja e vetëvrasjes së një vajze 12 vjeçare është shperndare në rrjetet sociale. Policia ka thene se nuk ka mundesi te beje asgje per kete rast.
Katelyn Nicole Davis nga Georgia e SHBA-së, është e mitura që i ka dhënë fund jetës së saj. Të gjithë ngjarjen ajo e ka transmetuar live në profilin e saj në Facebook.
Videoja eshte publikuar më 30 dhjetor, dhe ne permbajtjen e saj, 12 vjeçarja pretendon se ëshë abuzuar seksualisht nga një pjesëtar i familjes. Ne kohen kur filmonte Katelyn është varur në një pemë në oborrin e shtëpisë në Cedertoën.
Kur Policia e Polk County shkoi të shpëtonte vajzën, ishte tepër vonë pasi ajo humbi jetën në spital.
Kur kane kaluar dy javë nga ngjarja videoja është shpërndarë në të gjithë botës
b;lajmifundit
 
Titulli: 12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!

Vetem ne se pame!

Po cfare mund te bej policia ne kete rast apo ate qe duhej te kishin bere prinderit dhe si duket se kane bere se s'dua te gjykoj kot?!

12 vjeçarja pretendon se ëshë abuzuar seksualisht nga një pjesëtar i familjes.
Kur e keqja te vjen nga njerezit me te afert tend qe supozohet se ata jane te paret qe duhet te mbeshtesin e te mbrojne nga cdo e keqe,atehere c'te shtosh!
 
Top