• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pemët janë një komponent i mrekullueshëm dhe i nevojshëm i Tokës.
Përveç se ofrues të oksigjenit, hijes, ujit, ushqimit, dhe strehimit, ato janë gjithashtu të bukura në mënyrën e tyre.

Në fotot më poshtë, ju mund të shikoni disa prej pemëve më të mrekullueshme te fotografuara ndonjëherë.B koha


1. Pema Maple në Japoni

2. Pemët Baobab në Morondova, Madagaskar

3. Parku Kombëtar Sequoia

4. Pemët “Gjak Dragoi” në Jemen5. Lugina Cocora, Kolumbi

6. Boardman, Oregon7. Tuneli i pemëve në Spanjë8. Pema e vetmuar në Namibi

. Pemët e fiqve në gjirin Moreton


10. Pema “O”


11. Pemët Qipro ne Teksas


12. Pemët vullkanore, Kapoho, Hawaii


13. Ishull ne Kanada


14. Parku Kombëtar Olimpik

15. 'Pema Wanaka' në Liqenin Wanaka, Zelanda e Re
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

Ku ka si mrekullite e natyres..:))
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

do pagoja per 1 or ketu
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

SubhanAllah cfare mrekullish....
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

eshte interesant, se nuk din per cilen te percaktohesh si me e bukur se tjetra.:)
Vallah te gjitha jane te bukura,por keto drujt e Japonis, se ckan nje magji ne vete.....
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

sh bokor :D
 

sensuu

sweet
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

edhe une kam shume peme ne oborr :p
 

Aver

VIP
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

Kjo foto qenka kulmi.

Ndoshta e printoj ndonjehere, nese nuk e humb kualitetin pasi qe te zmadhohet.

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

sa bukur :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

Vetem mua smu duken gje :p
po po vetem ty,sic duket, ne gjithe tjerit jemi te mahnit nga keto bukuri....:hihi::plak:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: 15 pemët më të bukura që keni parë ndonjëherë

Un ate ishullin e vogel do ta blej :p
 
Top