• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjore


Ekspertë të mjekësisë ligjore kanë faktuar se 15-*vjeçarja me inicialet E. Përgjegji është përdhunuar.

Ky konkluzion doli pasi mjekët gjinekologë kontrolluan vajzën që denoncoi të atin për përdhunim si dhe nga analizat laboratotike të rrobave të adoleshentes.

Zyrtarë të Policisë Dibër pohuan se nuk mund t’u besonin vetëm pohimeve të vajzës nga Kastrioti, por duheshin prova dhe fakte për të provuar se ajo ishte përdhunuar.

15 vjeçarja është transportuar me ambulancën e spitalit rajonal të Peshkopisë dhe e shoqëruar nga forcat e rendit drejt Tiranës, ku janë kryer të gjitha ekzaminimet mjekësore.

Në laborator janë dërguar edhe rrobat që vajza kishte veshur ditën e ngjarjes së rëndë. Drejtues të Policisë thanë se tashmë është e faktuar se e mitura është përdhunuar.

Ndërkohë Policia e Dibrës ka vijuar hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Efektivë të saj kanë marrë dëshmi të tjera në fshatin Përgjegje për 46*v-jeçarin Guri Përgjegji.

Burime pranë Prokurorisë Dibër thanë se do të kërkojnë burg pa afat për monstën e Dibrës.
Dritare net
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

Bobo vetem kronike e zeze...a thua nuk mjafton fb e lajmet online, duhet e ktu
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

Po ate rastin qe xhaxhai kish vrare nipin 12 vjecar?? s'e kam lexuar por ma treguan. TMEEEEERRRRRRRRRRRRR! S'di si jetojne keto monstra mbi toke :(
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

Aman keto mediat me mire mos ti japin keto lloj lajmesh fare sepse te japin nje lloj urrejtje te qenurit njeri edhe gjoja llogjikojme ne njerezit.Nje tmerr i vertete kur lexon lajme te tilla babai perdhunon vajzen e vete,daja i pret koken nipit edhe nuk mjafton me kaq,por vazhdon e masakron akoma deri sa vjen policia.Jemi kthyer ne nje popull kanibal me duket, ose keta skizofrena po na pushtojne cdo dite me krime te tilla edhe ne vazhdojme e presim se cila do te jete viktima e radhes,ose cfare lloj krimi te ri do kemi ne media pa reaguar kush.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

Nga komenti u Jonios mu kujtua nje post i kreshnik osmanit nfb. Thoshte per nje djal(femi) qe i kish gjuajtur me shkelm nje maceje e kur e kish fluturuar larg qeshte me te madhe. Cpret nga njerez qe qe ne vegjeli kan shenja dhune? Apo per tmoa folur mbi sh programe femish ku promovojne dhune po ashtu. Pyetja qe i ngrij vetes eshte: a do ishte me mir fshehja e ketyre lajmeve (pra te denohen ama ne mos te dime gje) apo publikimi? Pasi duke i publikuar dashjr padashje po pranohen ne perditshmerine tone saqe do vij nje dite e s'do ndjejme asgje! Skam pergjigje akoma.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

Mua sigurisht me indinjon si qenie njerezore gjithe kjo cka ndodh. Por me mediat e kam me shume inatin.
Keto ngjarje duke shkruar cdo detaj i lexon kushdo qe ka akses ne internet....femije i cdo moshe!
E nese deri tek rasti konkret kemi te bejme me nje mendje te semure lind pyetja sa femije duke lexuar cdo detaj e semurim menderisht?

Mjaft me me lajme te tilla ......
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

un e lexova se kjo ishte nen kujdesin e xhaxhit!dhe njerkes.sidoqetejet kjo eshte tmerr.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: 15-vjeçarja e përdhunuar nga i ati. Ja përgjigjja e ekspertizës mjeko-ligjor

Se di cfjale mund te thuhen por di qe ky lloj akti nuk ka falje
 
Top