• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

.

Lauri

Anunnak
Keto lloje temash ne duhen ne forum :) Ngelem gjithe diten ne tema kafe, puth lart e puth poshte, mallko poshte e lavdro siper ;)
Flm Desa.
 
Last edited:

Aki

misfit
Tani shkencetaret tane simulojne universe me mundesite e tyre, dikush tjeter ka simuluar universin tone e kshu me rradhe :)

Ekziston ajo teoria sipas disa analizave qe kishin bere ca cuna e goca qe nuk ekziston realiteti objektiv, qe eshte shume e logjikshme dhe njohurite e matjet qe kemi bere deri tani te mos jene dhe aq 'te verteta' ... and so it begins :)
 
Top