• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

2 gratë e zodiakut më të vështira për t'u bërë për vete

Gratë e këtyre dy shenjave zodiakale janë të vështira për t'u bërë për vete. Por çfarë duhet bërë që të kesh vëmendjen e tyre?
Akrepi

Nëse gruaja që ju pëlqen ka lindur mes 24 tetorit dhe 22 nëntorit, atëherë ajo i përket shenjës së Akrepit. Gratë e kësaj shenje janë magnetike, seksuale dhe pasionante. Ato nuk pushtohen lehtësisht. Nëse doni të depërtoni në zemrën e kësaj gruaje, duhet të jeni absolutisht të sinqertë dhe të mos e merrni kurrë si të mirëqenë.


Është një grua e guximshme, kokëfortë, bujare dhe do t'u hapë zemrën vetëm kur të jeni të gatshme të bëni gjithçka për të.

Ja se si i pëlqen të joshet: Duhet të jeni më intensiv se ajo, sepse dëshiron të jetojë gjithçka intensivisht. Jini të sinqertë dhe të drejtpërdrejtë: Është objektive dhe s'ka durim, nuk i toleron ata që i vijnë rrotull një diskutimi pa i rënë në të.

Virgjëresha

Dëshiron të kesh gruan perfekte? Pra së gjithash duhet të dini që nuk e ekziston, por nëse është dikush që sforcohet shumë për të arritur perfeksionin, ajo është Virgjëresha. Është një grua që nuk kënaqet kurrë, ka gjithmonë dëshirë të përballojë sfidat e reja dhe të superojë limitet e saj. Karakteristikat e saj kryesore janë perfeksionimi, organizimi dhe nacionaliteti. Kësaj gruaje i pëlqen shumë stabiliteti dhe nuk i do aventurat. Nëse do ta bësh për vete, duhet të kesh qëllime serioze me të.

Si mund ta bësh për vete: Përgatituni për një sipërmarrje nëse doni të bëni për vete një virgjëreshë. Kujtohuni që është një grua e pavarur. Do të ketë pranë një person që e bën të ndihet mirë, ndryshe mund të ndihet shumë mirë edhe etëm. Duhet të fitosh besimin e saj, duhet të jesh interesant dhe të bësh biseda të thella me të. Vendi ideal ku mund ta çoje për takimin e parë do të ishte teatri, muzeu ose mund të prenotonit një darkë në një restorant të këndshëm. Jo qendra tregtare, vende në modë ose bare luksi.

Burimi: the-living-media

1576830629065.png

Presim diskutimin tuaj 😝
 
Last edited by a moderator:

Comments

Hahahahhaha sa qesha hahahahah
Jo vetem qe si kisha propozuar...por do ja kisha mbathur nga syte kembet...
Gjithsesi..jane dembel ne kuptimin jo qe se duan punen..sepse punojne me vendosmeri...por qe skan deshire as per te dal..ju pelqen rutina e tyre..dhe kur ndodhe dicka qe nuk është ne programin e tyre ditor..behen keq dmth hahaha
😆😆😆😆 ti per i gjo t vogel i mbajke largg ....beju me tolerante se si dihet ndoshta i harron kto gjera 😆
 
Top