• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

25 milion bletë marrin arratinë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL


Zakonisht trembemi edhe nga një bletë e vetme. اfarë mendoni sikur shumë pranë të keni 25 milion të tilla? Kjo ka ndodhur në SHBA pasi një kamion në të cilin ndodheshin 25 milionë bletë u rrëzua duke bërë që bletët të marrin arratinë. Ministria e Bujqësisë po punon në një plan për kapjen e tyre.

Ndërsa mediat amerikane shkruajnë se bletët pas aksidentit thumbuan disa njerëz, përfshirë një shofer dhe gruan e tij e cila gjendej me të në makinë. Ata dy u dërguan në spitalin lokal për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore transmeton Albeu.

Autoritetet kanë këshilluar shoferët që në pjesën e rrugës ku ndodhi aksidenti të vozitin me xhama të mbyllur në mënyrë që të shmangin ndonjë pickim blete.
B;gjuhashqipe
 
Private conversations
Help Users
    Top