• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

3 shenjat e zodiakut që nuk duan kurrë të plaken

DeliriumMind

🙈🙉🙊

Kalimi i kohës është i pashmangshëm dhe askush nuk mund ta ndalojë atë. Megjithatë, ka njerëz, të cilëve kalimi i viteve u peshon mbi supe si një gur i rëndë. Në fakt, këta lloj njerëzish do të jepnin çdo gjë që të kishin recetën për eliksirin e rinisë, pasi ata kanë shumë frikë nga plakja, sepse besojnë se nuk kanë kohë të mjaftueshme në dispozicion për të qenë në gjendje të arrijnë gjithçka që dëshirojnë.
Kjo veçori ndikohet qartë edhe nga shenja e zodiakut që i përket. Le të shohim se cilat janë shenjat e zodiakut që i frikësohen më shumë pleqërisë:


Dashi

Ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit janë të tmerruar nga ideja e plakjes, për këtë arsye ata kanë tendencë të mbajnë qëndrime fëminore edhe në moshë të rritur, sikur të ishin të rinj të përjetshëm, duke e treguar veten të papjekur, pavarësisht kalimit të viteve. Por ata janë gjithashtu njerëz shumë inteligjentë, dhe për këtë, vjen një moment që ata e kuptojnë se në të vërtetë nuk mund ta ndalin kohën, dhe marrin parasysh moshën e tyre, duke pranuar me qetësi faktin se, herët a vonë, rinia largohet.


Luani

Ata që kanë lindur nën shenjën e Luanit duket se janë ndalur në adoleshencë. Ata nuk do të dëshironin ta pranonin kurrë se janë rritur dhe vazhdojnë të sillen dhe vishen ashtu siç bënin kur ishin 18 vjeç. Sidoqoftë, vjen një moment kur ata e kuptojnë se duhet ta pranojnë pleqërinë, por pa e humbur kurrë pasionin dhe gjallërinë e mëparshme.

Virgjëresha

Ata që kanë lindur nën shenjën e Virgjëreshës, pavarësisht inteligjencës së fortë që i ka dalluar gjithmonë, e kundërshtojnë plotësisht idenë e të qenurit të plakur dhe për këtë arsye, preferojnë të sillen si fëmijë, madje edhe në situata që nuk duhet. Megjithatë në disa raste duhet pranuar se të kesh një person të Virgjëreshës përkrah mund të jetë një vlerë e shtuar, pasi mënyra se si i argëton të tjerët, qoftë edhe si i rritur, është e pakrahasueshëm dhe të bën të duket sikur koha nuk ecën kurrë.
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Megjithatë në disa raste duhet pranuar se të kesh një person të Virgjëreshës përkrah mund të jetë një vlerë e shtuar, pasi mënyra se si i argëton të tjerët, qoftë edhe si i rritur, është e pakrahasueshëm dhe të bën të duket sikur koha nuk ecën kurrë.
Jo po thoni te kunderten 😂😂😂 so true 👌
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ketu vjen era tradheti ...asnje shenje sdo te plaket 😊😊😊
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Mos qeshni


Dikush ruan nje videon time ku isha tap dhe vazhdoja te perplasja kembet qe isha 18 vjece!

*isha 20*
Videon sma ka dhan kurr 🤣
Kam marr dhe makinen llogaritse qe ti bindja 🤦‍♀️
Qe ate dit thash qe sdo pija kurr me aq shum dhe me stomakun bosh.
Pastaj e perserita ne 2016 dhe ne 2020 😅
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Jo po thoni te kunderten 😂😂😂 so true 👌
Edhe un Qe gjithmone kam menduar se humorin e kam ne gen nga babai dhe brishtesin nga mami 🤣😂🤣😂🤣

P.s ju shenjat qe nuk jeni si ne ju pershendes me kengen robi plaket kur do vête :p
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Edhe un Qe gjithmone kam menduar se humorin e kam ne gen nga babai dhe brishtesin nga mami 🤣😂🤣😂🤣

P.s ju shenjat qe nuk jeni si ne ju pershendes me kengen robi plaket kur do vête :p
Hahahahah 👌😂😂😂
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ai momenti kur je gaforre me ashendent ne virgjereshe lool.
Gjith diten ben ushtrime fizike,maska per fytyre e per floke:p:p.
Mos u plaksha kurre,kurren e kurres.
 
Private conversations
Help Users
    Top