• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

3 shenjat më të pabesa te horoskopit

Për fat të keq jo të gjithë njerëzit janë të ndershëm dhe të respektueshëm.
-800-0-5f87441f214e5.jpg

Mashtrimi është diçka që mund të shfaqet kudo, në çift ose shoqëri, pavarësisht sa kohë keni së bashku. Ka disa shenja horoskopi që duket se paraqesin një prirje më të madhe për mashtrim dhe tre prej tyre bëjnë diferencën nga të tjerat.

Virgjëresha
Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Partneri i tyre mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre por në të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dijë kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush: duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.


Gaforrja
Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.

Ujori
Kjo është një shenjë që i pëlqen t’i mbajë gjërat shumë private, të fshehta. Nuk kanë shumë besim tek të tjerët, pasi për ta duhet të kesh besim vetëm tek vetja.

Sot.com.al
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Virgjëresha
Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Partneri i tyre mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre por në të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dijë kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush: duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.
U me marsh te kuqen , ne Virgot jemi shume nikoqir si shenje ,dhe mbi te ģjitha besnike .Ne e falim dashurin pa limit me gjithe zemer apo placka barku 🙄.

Ps: Santo @MrCool hajde qit ndonje llaf te mire se na prishen imazhin 😂😂😂😂. @Daisy , @AnaVie paraqisni forcen dhe mblidhuni ne baze 😂😂😂
 
U me marsh te kuqen , ne Virgot jemi shume nikoqir si shenje ,dhe mbi te ģjitha besnike .Ne e falim dashurin pa limit me gjithe zemer apo placka barku 🙄.

Ps: Santo @MrCool hajde qit ndonje llaf te mire se na prishen imazhin 😂😂😂😂. @Daisy , @AnaVie paraqisni forcen dhe mblidhuni ne baze 😂😂😂
Mashtruse, genjeshtare, e pabese😂
A thua ti je virgjereshe?
Po e thua.
A je ti "virgjereshe"?
Jo nuk je😝
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Mashtruse, genjeshtare, e pabese😂
A thua ti je virgjereshe?
Po e thua.
A je ti "virgjereshe"?
Jo nuk je😝
Oooo hapu dhe se do e thyej ne mes 😂😂😂
Moooore te paska marr malli per ✂️✂️ keto te bekuara 😂😂
Kujt i thien zembren qishtu ti me qito fjale, jam Virgjeresh qe cke me te oj qy 😂
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.
(Haahahaaahahahahah).
Mos na i nxirr te gjitha ne sheh :p:p.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.
(Haahahaaahahahahah).
Mos na i nxirr te gjitha ne sheh :p:p.

Po je gaforre duhet te protestosh 😁😁😁
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
U me marsh te kuqen , ne Virgot jemi shume nikoqir si shenje ,dhe mbi te ģjitha besnike .Ne e falim dashurin pa limit me gjithe zemer apo placka barku 🙄.

Ps: Santo @MrCool hajde qit ndonje llaf te mire se na prishen imazhin 😂😂😂😂. @Daisy , @AnaVie paraqisni forcen dhe mblidhuni ne baze 😂😂😂
Amoreeeeee 😍😍😍 leri gojet e liga te flasin. 🤣🤣Ne jemi me te miret, me te dashurat, me te vecantet e normale qe asnje partner ( pervec virgjove) sdo na njohe si jemi vertete . Ndoshta kte ka dash te thot autori sidoqoft pres dhe konfimimin e te vetmit mashkull vierzh @MrCool .:p
Po @Daisy nga humbi kjo grifshe ?:p
Puccccc un ty amore 💓 😘😘😜😜
 

MrCool

Old School.
Une nuk ja kam haberin horoskopit, por ua mbeshtes te dyjave.

Nuk ka si vierzhet😂
 

Hope

◕‿◕
Shpetova e sot!
Ca jane keto tema qe te mbajne me zemer ne zjarr mos te dali emri tek lista zeze???
Sillni o njerez tema peace&love per tere horoskopatin! :p
 
Private conversations
Help Users
    Top