3 shenjat më të pabesa te horoskopit

Për fat të keq jo të gjithë njerëzit janë të ndershëm dhe të respektueshëm.
-800-0-5f87441f214e5.jpg
Mashtrimi është diçka që mund të shfaqet kudo, në çift ose shoqëri, pavarësisht sa kohë keni së bashku. Ka disa shenja horoskopi që duket se paraqesin një prirje më të madhe për mashtrim dhe tre prej tyre bëjnë diferencën nga të tjerat.

Virgjëresha
Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Partneri i tyre mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre por në të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dijë kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush: duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.


Gaforrja
Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.

Ujori
Kjo është një shenjë që i pëlqen t’i mbajë gjërat shumë private, të fshehta. Nuk kanë shumë besim tek të tjerët, pasi për ta duhet të kesh besim vetëm tek vetja.

Sot.com.al
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Virgjëresha
Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Partneri i tyre mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre por në të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dijë kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush: duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.
U me marsh te kuqen , ne Virgot jemi shume nikoqir si shenje ,dhe mbi te ģjitha besnike .Ne e falim dashurin pa limit me gjithe zemer apo placka barku ?.

Ps: Santo @MrCool hajde qit ndonje llaf te mire se na prishen imazhin ????. @Daisy , @AnaVie paraqisni forcen dhe mblidhuni ne baze ???
 

Monique

With or Without u
Ujori i pabese sepse si beson askujt? he mos ja piiippp mhb

jane diskret dhe mire bejne!
 
  • Haha
Reactions: D.
U me marsh te kuqen , ne Virgot jemi shume nikoqir si shenje ,dhe mbi te ģjitha besnike .Ne e falim dashurin pa limit me gjithe zemer apo placka barku ?.

Ps: Santo @MrCool hajde qit ndonje llaf te mire se na prishen imazhin ????. @Daisy , @AnaVie paraqisni forcen dhe mblidhuni ne baze ???
Mashtruse, genjeshtare, e pabese?
A thua ti je virgjereshe?
Po e thua.
A je ti "virgjereshe"?
Jo nuk je?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Mashtruse, genjeshtare, e pabese?
A thua ti je virgjereshe?
Po e thua.
A je ti "virgjereshe"?
Jo nuk je?
Oooo hapu dhe se do e thyej ne mes ???
Moooore te paska marr malli per ✂️✂️ keto te bekuara ??
Kujt i thien zembren qishtu ti me qito fjale, jam Virgjeresh qe cke me te oj qy ?
 

VIP

V.I.P
Gaforrja
Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.
(Haahahaaahahahahah).
Mos na i nxirr te gjitha ne sheh :p:p.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Hë tani, si ndjehet kur ju fëlliqin shenjën si neve Peshqve? Ha ha
 

Hera

Banned
Gaforrja
Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.
(Haahahaaahahahahah).
Mos na i nxirr te gjitha ne sheh :p:p.

Po je gaforre duhet te protestosh ???
 
  • Haha
Reactions: VIP

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
U me marsh te kuqen , ne Virgot jemi shume nikoqir si shenje ,dhe mbi te ģjitha besnike .Ne e falim dashurin pa limit me gjithe zemer apo placka barku ?.

Ps: Santo @MrCool hajde qit ndonje llaf te mire se na prishen imazhin ????. @Daisy , @AnaVie paraqisni forcen dhe mblidhuni ne baze ???
Amoreeeeee ??? leri gojet e liga te flasin. ??Ne jemi me te miret, me te dashurat, me te vecantet e normale qe asnje partner ( pervec virgjove) sdo na njohe si jemi vertete . Ndoshta kte ka dash te thot autori sidoqoft pres dhe konfimimin e te vetmit mashkull vierzh @MrCool .:p
Po @Daisy nga humbi kjo grifshe ?:p
Puccccc un ty amore ? ????
 

MrCool

Old School.
Une nuk ja kam haberin horoskopit, por ua mbeshtes te dyjave.

Nuk ka si vierzhet?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shpetova e sot!
Ca jane keto tema qe te mbajne me zemer ne zjarr mos te dali emri tek lista zeze???
Sillni o njerez tema peace&love per tere horoskopatin! :p
Eh goc e mas, goc e mas tii.
 
Top