3 shenjat që do humbasin kontrollin këtë fundjavë

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Në fakt ndikimi tek këto shenja ka nisur që dje, pra në mesin e javës dhe do të zgjasë deri në 18 korrik, ditën e diel.

Dashi-Nëse ka një gjë për të cilën keni zero tolerancë, janë ata njerëz që kur mërziten hedhin poshtë gjëra dhe njerëz. Fatkeqësisht këto ditë do të shndërroheni vetë në në njeri të tillë. Do ta kërkoni luftën edhe aty ku nuk është. Nuk ka asnjë arsye tjetër për këtë lloj agresioni, përveç ndikimit të Marsit në Pluton.


Luani-Do jesh si në një fazë tranzicioni. Do mendosh me vete: çfarë dreqin po të ndodh? A duhet t’i shndërrosh vërtet miqtë në armiq e pastaj në viktima? Do vish shpejt në vete. Fli pak më shumë dhe pastaj përpiqu ta kontrollosh veten, pas 18 korrikut.

Shigjetari-Askush nuk është më konkurrues se ju, Shigjetar, por këto ditë do t`i shtoni dozat. Do kesh thjesht nevojën të tregosh që je më i miri. Do jeni gati ta shndërroni veten në Zot. Egoja juaj do rritet e do bëhet sa Universi. Do nxitësh imagjinatën dhe do kesh ditë intensive. Ulu Shigjetar me këmbë në Tokë, qetësohu
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Ju nuk mund ta dini por i vetmi motiv pse e publikova eshte sepse lexova ket frazen:

A duhet t’i shndërrosh vërtet miqtë në armiq e pastaj në viktima?

dhe me erdhi me qesh dhe me qajt sepse me kujtoj a good friend qe ma thonte shpesh.?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Luani-Do jesh si në një fazë tranzicioni. Do mendosh me vete: çfarë dreqin po të ndodh? A duhet t’i shndërrosh vërtet miqtë në armiq e pastaj në viktima? Do vish shpejt në vete. Fli pak më shumë dhe pastaj përpiqu ta kontrollosh veten, pas 18 korrikut.
Sa eshte data sot??
 

Monique

With or Without u
Shigjetari-Askush nuk është më konkurrues se ju, Shigjetar, por këto ditë do t`i shtoni dozat. Do kesh thjesht nevojën të tregosh që je më i miri. Do jeni gati ta shndërroni veten në Zot. Egoja juaj do rritet e do bëhet sa Universi. Do nxitësh imagjinatën dhe do kesh ditë intensive. Ulu Shigjetar me këmbë në Tokë, qetësohu
Ta filloj qe sot se po pertoj te pres fundjaven lool lool
 
Top