30 qershori, Meta thirrje të dytë shqiptarëve:Shmangni provokimet

WxP

Staf në FV.AL
Presidenti Ilir Meta iu ka bërë sërish thirrje qytetarëve të respektojnë në mënyrë civile dhe demokratike vendimin e gjithsecilit gjatë ditës së nesërme, teksa mazhoranca do të zhvillojë e vetme zgjedhjet vendore. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta i fton qytetarët shqiptarë të sillen me qetësi dhe mençuri, si dhe të vetëpërmbahen. Sipas Kreut të […]

The post 30 qershori, Meta thirrje të dytë shqiptarëve:Shmangni provokimet appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top