• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

4 mënyra për ta rifreskuar lidhjen tuaj

Ylli-1

Etnoshqiptar


Kur ishte koha e fundit që keni bërë përpjekje për të rifreskuar lidhjen tuaj? Derisa një lidhje romantike nuk kërkon një punë të madhe gjatë tërë kohës, ajo sigurisht se mund të përfitojë nga pak ndryshime pas një kohe.
1. Komunikimi
Të gjithë e dimë që komunikimi është i rëndësishëm. Megjithatë ai ka të bëjë me më shumë gjëra sesa qëndrimi me njëri-tjetrin. Nëse nuk keni mënyra dhe orare të caktuara për të biseduar për çështjet dhe problemet tuaja, është koha të mendoni për diçka të tillë.

2. Mesazhet
Kjo mund t'ju tingëllojë fëmijërore, por në fakt është një gjest shumë i këndshëm. Mund të lini një mesazh qesharak dhe romantik të shkurtër, diku mes rrobave të tij, apo në valixhen e tij të punës. Edhe pse mund të mos e besoni, kjo funksionon duke ju kthyer në zjarrin e dashurisë, që e kishit në fillim.

3. Ndryshimi i pamjes
Kur ka qenë hera e fundit që keni bërë një ndryshim në pamjen tuaj? Merrni një iniciativë të tillë dhe përgatisni diçka të shijshme. Bëni një ndryshim në pamjen tuaj dhe vishuni bukur, në mënyrë që ta befasoni kur të kthehet në shtëpi.

4. Kujtimet
Kujtoni ato momente të bukura që keni kaluar dhe përsërisni aktivitetet, që ua kanë dhuruar ato. Kjo do të japë një rezultat shumë pozitiv, duke ju bërë të kaloni bukur. Nuk do të pendoheni. /Telegrafi/
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jepi komplimente, mos ia permend gabimet e se kaluares e as mos e nencmo. Edhe kur nuk je gabim ndonjehere, pranoje, nese e din se kjo e ben te ndihet ajo me mire dhe problemi nuk do rritet. Jepi dhurata, sado te thjeshta te qofshin. Fakti qe ty tka ra ndermend per te, eshte dhurate ne nje forme, dhe kete e vlereson, etj etj.
 

ebukura

Antar Aktiv
un nuk ndihem fare mire sepse cuni me tha se nuk interesohem fare per mua nuk e kuptoj qfar te boj qe te interesohem me shum per te
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Komunikimi? Pritoj me fol
Mesazh? Pritoj me shkru
Te ndryshoj pamjen dmth te behem flok zeze? Jemi ne karantine ska parukeri hap
Kujtimet ? Si maj men me asgje
🙄🙄🙄🙄🙄
 

ebukura

Antar Aktiv
po thu qe ta ndryshoj komunikimi te filloj te flas un e para me llafe te pista apo ai duhet te filloj te shpreh
 

WxP

Grupi
@ebukura nuk e kisha per ty, thash jepi lek ose nderroje se do vuash !
 

WxP

Grupi
Un jom shum e komunikushme por skuptoj nje gje thot qe sjom interesu qaqe me vet qa bon ose ku osht ne ket koh
Nuk ta njoh tipin po aq sa po thu nale komunikimin ! Ose gje nje partner tjeter qe eshte me llapazon se ty
 

WxP

Grupi
@ebukura fillimisht mendo per veten, kur nuk te don si mund ta mbash dike me zor ! Dy gjera ka o leje o leje
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
A ke lujt menc? Nje puthje te lehte te qafa dhe mundet .yttt se do te mys se je hallakat krejt ti
Ashtu te zen gjumi mi
Rritet imuniteti duke perdor sa me shum llap 😂😂😂
Oh me lot
Ika se do mbosh ignore po vazhdova
 

WxP

Grupi
E ke shum gabim, ai te eshte larguar thjesht po luan me ndjenjat e tuaja.
 
Top