• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“4 muaj e bllokuar”/ Mbyllet qarkullimi te sheshi ‘Shqiponja’.

1603790009170.png


ARRSH dhe Policia kanë prezantuar planin e menaxhimit e trafikut për shkak të punimeve që po vijojnë te Unaza e Madhe. Ata kanë deklaruar se qarkullimi te sheshi ‘Shqiponja’ do të ndalohet për 4 muaj.
Kalimi do të jetë i mundur vetëm për ambulancat, ndërsa iu kërkohet drejtuesve të mjeteve të zgjedhin akse të tjera për kalimin e tyre. Automjetet nga Durrësi do devijojnë drejt pallatit me shigjeta ndërsa ato që vijnë nga jugu do të zgjedhin për kalim aksin Tiranë-Elbasan.
“Plani është dinamik me ecjen e punimeve. Në rrugë do kenë akses vetëm abulancat. Lutemi drejtuesve që vijnë nga Jugu i vendit të zgjedhin për kalim aksin Tiranë-Elbasan, kurse ata që vijnë nga Kavaja të përdorin aksin nga Ndroqi”,– tha përfaqësuesi i policisë.
Situata mësohet se do të jetë e përkohshme, ndërsa paraprakisht thuhet se do të zgjasë 3 apo 4 muaj.
g.kosovari
 
Last edited by a moderator:
ka mbet nai cop toke aty qe te hap nje parking me cadra me bo bixnex. Me mire vijne rrine aty rote ato kater muj se te ikin ne shtepi, jo per gje por ne mengjes do arrijne.. :p
 
Tani keto bllokimet per punime ne infrastrukture ndodhin gjithandej, keshtu qe nuk u be nami se u mbyll sheshi Shqiponja.
Rendesi ka qe ka nje alternative tjeter dhe akoma me e rendesishme eshte qe kur te mbaroje te jete funksionale dhe te shmange trafikun e deritanishem.
 
Une dy tentativa kam ber te hy ne Tirane me makinen time ... dhe pikerisht aty jam kthy prap mbrapsht ...Bombay eshte lule ne krahasim .
Nje her qe duhej sesben ... Parkova dhe nga aty mora Taxi 😝
 
Private conversations
Help Users
    Top