4 shenjat e Horoskopit që nuk e pranojnë asnjëherë fajin

ljutnja-svadja-par-600x400_1534488094-6084738.jpg


Në këtë artikull do rendisim shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë ta pranojnë fajin e tyre dhe mundohen të kritikojnë të tjerët.


Demi

lg.php
Personat e shenjës së demit, në shumicën e rasteve i mundon kokëfortësia. Ata e kanë shumë të vështirë ta pranojnë fajin.


Luani


Luanët duan të shohin dobësitë te të tjerët dhe menjëherë fajësojnë, për diçka që ndoshta e kanë vet fajin.


Peshorja

Peshoret kanë rregullat e tyre si duhet të sillet partneri dhe në rastin e parë fajin ia hedhin të tjerëve.Ujori

Personat e kësaj shenje mendojnë se janë të veçantë dhe nuk gabojnë asnjëherë. Me një ujor duhet të kesh shumë durim. Dëshira për të pasur vetëm sukses, i bën ata të mendojnë se nuk gabojnë.


Mapo.al
 
E shikon @WxP nuk jam ?,dhe po e tha shalgjati e ka thn perëndia ? qishtu që mos më bjer m'qaf me akuzat e tua se më gjen të logël sa 1 gogël ti mua ?
 
Top