• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

5 mënyra për të prekur shpirtin e një burri

Jetmira

Antarë i Respektuar
Me dashuri dhe me butesi.
Edhe nje luan do zbutej nese ti e trajton ate me rrespekt e me dashuri.
Perkujdesja ne dite te mira dhe ne dite te kqija,do ti tregoje atij se ju e vleresoni ate :):).
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Po ju them tek pull nje..

Zhvishu. :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shpirti i njerezve ne pergjithesi, jo vetem i burrave preket when you make them feel heard. Njerezit ndihen mire kur e din qe eshte dikush aty per ti degjuar.
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Hapi pare e marrim per dore
Hapi i dyt e ulim ne nje karrige
Hapi i tret i zberdhejm kemishen (ose e zhveshim 😛)
Hapi i katert i heqim emocionet
Hapi i pest vendosim gjyslyket
Hapi i gjashte shikojm pertej asaj cfare shohim dhe cfare shohim thuaj
Hapi i shtate gjithe mundi i shkuar dem se kemi kerkuar ne vend te gabuar
 
Private conversations
Help Users
    Top