• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

5-vjeçarja me aftësi të jashtëzakonshme (Video)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej HorizontitAjo është vetëm 5 vjeçe, por aftësia e saj për të hipnotizuar gjallesat ka habitur audiencën në një talent show në Kinë, ndërsa tashmë video e saj ka marrë 250 mijë klikime që prej publikimit javën e kaluar.

Brenda 5 minutave, Han Jiaying ka arritur të vërë në gjumë një pulë, një lepur, një bretkosë, një qen dhe një hardhucë, duke përdorur vetëm zërin dhe prekjen me duar.

Gjatë performancës në “Amazing Chinese”, 5-vjeçarja ka kthyer në kurriz gjallesat dhe më pas, duke i fërkuar, i ka hipnotizuar ato. Pas 5 minutash, qeni, hardhuca, bretkosa, pula dhe lepuri dukeshin sikur flinin me shpinë.

Të pranishmit në sallë mbetën të habitur nga aftësia e jashtëzakonshme e vajzës së vogël, ndërsa kafshët u zgjuan në të njëjtën kohë pas thirrjes së Han Jiaying.

/ Top Channel

Pra sipas kesaj gjeje,i bie te ekzistoje dhe syri i keq,qe disa njerez besojne,,?! hem..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: 5-vjeçarja me aftësi të jashtëzakonshme (Video)

Ku video praa ncncnc
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: 5-vjeçarja me aftësi të jashtëzakonshme (Video)

Lajmet ne shqiperi vijn me vones kjo ka 1 vit qe ka dal lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: 5-vjeçarja me aftësi të jashtëzakonshme (Video)

Po me njerezit e ka provuar ?
Ne nje interviste ajo thote :
我肯定會嘗試催眠你和贊恩你要把文胸激怒更多的蛤蜊論壇。
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: 5-vjeçarja me aftësi të jashtëzakonshme (Video)Pra sipas kesaj gjeje,i bie te ekzistoje dhe syri i keq,qe disa njerez besojne,,?! hem..[/QUOTE]

Ne nuk besojme kot Nevertiti . Ju besoni duke mohuar kot se !
 
Top