• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Arfenilla

Themelues i Forumit


Planeti Tokë është bombarduar në fillim të këtij shtatori nga një seri fatkeqësish natyrore përfshirë tërmetet, zjarret, meteorët dhe vdekje masive e pashpjegueshme e kafshëve.
Tani vëzhguesit e ‘Hënës së përgjakur’ po pretendojnë se të gjitha këto ngjarje të çuditshme tregojnë vetëm dhe vetëm për një gjë, fundin e botës.

Si datë përmendet 28 shtatori, ku sipas teoricientëve të konsipiracionit, kjo seri fatkeqësish është vetëm fillimi i fundit.

Disa po pretendojnë se një asteroid gjigand do të godasë Tokën javën e ardhshme duke shkaktuar një ngjarje kataklizmike të ngjashme si te ‘Ice Age’ dhe më vonë u zbulua se një numër i asteroideve të papara më parë janë parë në hapësirë ditën e hënë.

Një numër i fatkeqësive të tmerrshme natyrore dhe fenomeneve të pashpjegueshme kanë goditur botën, duke përmendur tërmetin në Kili, zjarret në Kaliforni, përmbytjet masive në Tajlandë dhe vdekja misterioze e 140.000 antilopave të cilat u gjetën të shpërndara në fushat e Kazakistanit.

NASA nuk e ka përjashtuar mundësinë që një asteroid do e godas Tokën më 28 shtator, një ndikim gjoja i shkaktuar nga ‘Hëna e përgjakur’.

Agjencia hapësinore thotë se është vazhdimisht në monitorimin e qiellit për shenja të ndonjë asteroidi që po vije.

NASA përdor një sistem të automatizuar të monitorimit të përplasjes të quajtur ‘Sentry’ që vazhdimisht skanon ‘katalogun e asteroidëve’ për të parë mundësinë e një goditjeje.b expres
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

S"jam duke lexuar njehere kete artikull depresionues ne titull.
Me mire pres 9 dite dhe shoh rezultatin :p hahahahah
 

Marla

In God We Trust!
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Ca jane keto budalliqe aman!

Kane filluar te gjithe idiotet te pretendojne fronin e Zotit!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Nje arsye pse kjo teme duhet te shkoje ne kosh- Bullshit.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Lat nam me tema pa lidhje ne forum . Jeni shterpa !
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Kto jan thjesht hamendje thashethemaxhinjsh ....

Lexoni mbi asteroidin Tv 135 , do gjeni pergjigje per fundin e botes , nese godet token ,, pritet ne 2032 eshte aq i madh sa qe mund te zhduk njerezimin , sic zhduku dinosauret ...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Kesaj radhe e kish vendos me i marre vetem jo-mekataret e me i dergu me i rehatu ne parajse e ne mekatareve e kish vendose me na leen me vujte akoma ne kete bote ;)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Po po...dicka tjeter... fundi i botes dihet se do vjen sic vdekja qe dihet sigurt..por ka nje te mire, sdihet kur...Fal Zotit..
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 7 arsye që bota mund të përfundoj pas 9 ditësh

Edhe 8 dite na ngelen dmth ? Do vdes pa plotesuar deshiren me te madhe te momentit dmth ?! :(
 
Top