• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A din naj njeni naj adrese ku jane problema matematike te zgjidhura???

Halis

Anëtar i ri
Pervec "mathway".com...do me kishit ba nje nder te madh ba me e dit nji adrese te tille...
 

korado

President
Titulli: A din naj njeni naj adrese ku jane problema matematike te zgjidhura???

Varet se cfare problemash jane,se ka te kopshit dhe te universitetit.:p.Une per vete nuk di.
 

Halis

Anëtar i ri
Titulli: A din naj njeni naj adrese ku jane problema matematike te zgjidhura???

ok...flm te gjithve...sa per me e dit nuk du problema per kopsht...ok??
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: A din naj njeni naj adrese ku jane problema matematike te zgjidhura???

E di une nje libri matematikes qe duhet te ndodhet ne canten tende ose ne ndonje cep te dhomes i mbuluar nga rrjeta e merimanges.
 

aviatori

Antarë i ri
Pe: A din naj njeni naj adrese ku jane problema matematike te zgjidhura???

a din njeri ndonje adr per zgjidhje problemash gjeomtrike
 
Top