A duhet te ekzistoj "virgjeria" sot?

Aleks30

Banned
Qe nga menyra se si eshte ndertuar pyetja, nuk ja ka ca pergjigje ti japesh.
Duhet te jete me specifike
Si a duhet te ekzistoj?!
Njeriu i virgjer lind!
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Qe nga menyra se si eshte ndertuar pyetja, nuk ja ka ca pergjigje ti japesh.
Duhet te jete me specifike
Si a duhet te ekzistoj?!
Njeriu i virgjer lind!
E pra
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Qe nga menyra se si eshte ndertuar pyetja, nuk ja

Nuk e kuptoj pyetjen
@Monique ma shpjegon pak cka dashur te thote autori?
Mos e ka gje per tu ber synet se spo e kuptoj?!
Eeee ate thashe e une pra
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Unë i kam frikë këto të bekuarat ????
Cat Kitten GIF
Me paska qellu difektoze

Shiko fotografinë 1921826
 

Poker

Antarë i Respektuar
Po ajo ekziston ??
Se deri kur e si e cfare eshte pune personale, private e cdo femre.
Urojme qe ta konsumojne ne menyren me te mire ?

Kush e kerkon virgjerine te femra si standart te moralit apo dhe te marteses...dakort jam une por me pare kush e kerkon duhet ta respektoje vete ne radh te pare ?
Virgjeria apo cdo norme tjeter morale duhet te jete e barabarte per te gjithe. Pastaj te shohim se sa mire do beni moral ?
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Me mire ashtu apo keshtu?
Me mire eshte si ta kete qefin e zonja, e si ta preferoje i zoti.

Dikur ka qene nje tregues i pastertise trupore te femres dhe dhurata per ate mashkull te perzgjedhur prej saj.

Tani keto tregues morali kane ndryshuar dhe cipa nuk eshte me nje bilete per te treguar qe femra i eshte dedikuar nje perzgjedhjeje vetem pasi te dyja gjinite e shkojne lidhjen si manifestim epshi dhe jo ne klauzolen e gjere e te gjate te saje.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ehe.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
 

Aleks30

Banned
Per femrat spo ja qaj hallin por mendo meshkujt qe dyshohen per lende narkotike dhe u behet kontroll
?????
 
Top