• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A e gjeni dot ??????????????????????????

arbli troshani

Antarë i ri
Ne nje trekendesh kenddrejte ABC (A K. DREJTE ) kateti AB eshte 6 cm , kurse segmenti BE qe formohet nga kemba e pergjysmores AE se kendit te drejte me hipotenuzen eshte 3 cm. nehsoni siperfaqen e trek. AEC.

---------- Post added at 09:21 ---------- Previous post was at 09:07 ----------

he mo matematiciene ku jeni
 

Bardhii

Antarë
Titulli: A e gjeni dot ??????????????????????????

Mos eshte afersisht 15.3cm Katror
 
Redaktimi i fundit:
Top