• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A e pini duhanin ?

A e pini duhanin ?

 • Po

  Votat: 63 38.4%
 • Jo

  Votat: 69 42.1%
 • E kam lene tashme

  Votat: 16 9.8%
 • Rastesisht ne shoqeri

  Votat: 16 9.8%

 • Totali i votuesve
  164

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: A e pini duhanin ?

fatkeqesisht po :(
 
Pe: A e pini duhanin ?

E pi :/ ..........por do e le kur te vij momenti qe s'duhet ta pije me
 

LoSsT

VIP
Pe: A e pini duhanin ?

E pim nga pak, me mendjen per ta lene...
 

monda

Antar Aktiv
Pe: A e pini duhanin ?

e kam provuar një here kur isha me një shoqe por me kurr e urrej
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: A e pini duhanin ?

Un e lash se fillova stervitje.

Ne kohet e sotme me shume e pin femrat se sa meshkujt.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: A e pini duhanin ?

e pi .. dikur pak me rendshem 2 paketa ne dite ,, tashi e kam radhuar i kam be 1..
them cdo dite do e le .... jam tu akoma cinare
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: A e pini duhanin ?

Hajd se ju femrave ju ndihmon shum cigarja. :D

Si prsh :Bukuri e Ralle Femerore Kjo :)

Nejse ju e dini vet. :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: A e pini duhanin ?

E kam pas pire por e kam lene , metoda qe perdora ishte kjo se duron partnerja kshu qe dua sdua do e lej , dashuria qe kam per te është me e forte se dashuria qe kam per duhanin , jam me mire tani pa duhan sdu tja di me .
 
Last edited:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: A e pini duhanin ?

hihihihihihihihihihihihi...... mos ego sa e pashe ket foto ma le ne grik thitjen e fundit te cinares
 

LoSsT

VIP
Pe: A e pini duhanin ?

E kam pas pire por e kam lene , metoda qe perdora ishte kjo se duron partnerja kshu qe dua sdua do e lej , dashuria qe kam per te është me e forte se dashuria qe kam per duhanin , jam me mire tani pa duhan sdu tja di me .
Haha, nuk ja arrite qellimit ta besh edhe ate ta pelqeje sic pelqente ty...:p

Ps: Ajo kur te pelqeu ty te pelqeu me duhan apo ne ate takim nuk pive gje e ja the me mbrapa lol
 

KEVIN

Antar Aktiv
Pe: A e pini duhanin ?

E Pi Cigaren Se është E Vetmja Gje Qe Digjet Per Mu ...
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: A e pini duhanin ?

une e pi per me bo icike drike ke shpia se skena drita ktu ke katuni im ..
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: A e pini duhanin ?

Nuk e pi por e tymos ndonjehere sa per te zen duart me dicka..:p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: A e pini duhanin ?

....e pi se me pelqen ta pi ( po me pelqeu shprehja siper....e pi se është e vetmja gje qe digjet per mua ...e forte kjo...do ta shenoj :p )
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Pe: A e pini duhanin ?

nuk e kam bezdi por nuk e pi
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: A e pini duhanin ?

per fat te keq po
 
Pe: A e pini duhanin ?

Po
E pi sepse me pelqen te genjej veten se nikotina me ul stresin :D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: A e pini duhanin ?

Me llullë :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A e pini duhanin ?

E kam shpreh dhe tek një teme tjeter per duhanin,është një ''nder'' qe i bej vetes...Ai qe se pi sja di ''vleren'',kurse ne qe e pime ja dime vleren atyre qe se pine....
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: A e pini duhanin ?

Une e kam lene tashme, e kam konsumuar një muaj jo me shume dhe nuk perfitova asgje me perjashtim pak e demtova shendetin dhe me nuk e konsumoj dhe nuk do ta konsumoj asnjehere një gje te demshme per shendetin edhe pike.
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: A e pini duhanin ?

as nuk e kam pire, as nuk e pij, dhe as jam kurioze ta provoj ndonjeher, shpresoj shume qe ta lene dhe ato qe e pijne, e para shendeti po e dyta dhe aroma...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: A e pini duhanin ?

Nuk e kam pi kurre dhe fatmiresisht askush ne familjen time te ngushte nuk e pi. Uroj te mos vijne ne situate te tille qe ta fillojne. Une per vehten time kam fatin qe edhe organizmi im nuk e do kete?

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:53 ----------

Une e kam lene tashme, e kam konsumuar një muaj jo me shume dhe nuk perfitova asgje me perjashtim pak e demtova shendetin dhe me nuk e konsumoj dhe nuk do ta konsumoj asnjehere një gje te demshme per shendetin edhe pike.
Epo Grasa po te vazhdoje ta konsumoje nuk do te ishe me Gresa Sweet, por Gresa Bitter hahhahahhahaha.

Te pershendes fort komshije.
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: A e pini duhanin ?

Epo Grasa po te vazhdoje ta konsumoje nuk do te ishe me Gresa Sweet, por Gresa Bitter hahhahahhahaha.

Te pershendes fort komshije.
Hahahahaha valla bash ashtu kishte me qene:< kisss
 
Top