• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A e pini duhanin ?

A e pini duhanin ?

 • Po

  Votat: 63 38.4%
 • Jo

  Votat: 69 42.1%
 • E kam lene tashme

  Votat: 16 9.8%
 • Rastesisht ne shoqeri

  Votat: 16 9.8%

 • Totali i votuesve
  164

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: A e pini duhanin ?

une kome pas dhez nje here Cigare me Shoqet e klase ne Perfundimi shkolles Mesem kome qeni shoqet e klase tim ata mote kome vendose qe ma kurr mos dhez asnje Cigare keshtu qe prej asje dite qe kemi dhez cigare hedhe ne toke kurr ma nuk shkon mendoje qe dhezi as eren nuk mundemi me ja duru keshtu qe mos keq eshte per Shendet kisha Luter njerzit qe ,mos pin duhani leje krejte nuk duhet kurgjo aje.
Me shume respket ,nga Qendrimi Bossi..
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: A e pini duhanin ?

ketu dhe shume kohe e pi nuk po tregoj vitet ...........dhe as nuk edi se kur do e pres .....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: A e pini duhanin ?

Jo nuk e pi...eshte nje nga ato gjerat qe e urrej me gjith shpirt.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A e pini duhanin ?

E kam pire,thjesht se di as une...Ndoshta sepse eshte nje mik i mire,qe ste shurdhon kurr,edhe pse gjithmone kam qene e ndergjegjshme qe mire nuk ben per shendetin....Por njerezit shume gjera e dine qe sbejne mire dhe prap i bejne....Ka me shum se nje vit qe e kam lene dhe skam ndermend ta filloj,jam shume mire dhe pa te,merzia kalohet dhe pa stimulues....
 

ElaEla

Antar Aktiv
Pe: A e pini duhanin ?

...nuk e di nese eshte hapur nje teme tjeter per pyetjen ne vijim, por

Nga ju qe e keni lene duhanin cila metode ka qene me effektive?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A e pini duhanin ?

Ela,rrallimi i tij pak nga pak jo njeheresh,nqs ke pire nje pakete fillo cdo 2-3 dite te heqesh nga paketa nje cigare e keshtu derisa ta lesh...Te pakten kete gje kam provuar une,dhe mbi te gjitha kujdes nga tundimi po e ndeze nje tjerat ndizen vete....
 

ElaEla

Antar Aktiv
Pe: A e pini duhanin ?

Faleminderit Gloom :), do e provoj e shohim... te vetmen gje qe nuk kam provuar eshte HypnoTherapy :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A e pini duhanin ?

Se di,e kam bere prove me cimcakeza me nikotine dhe me pulle qe vihen ne krah por nuk ka dhene ndonje efekt,me shume ka te beje lufta me veten dhe te jesh e bindur plotesisht qe eshte ajo qe do....Nqs do ta lesh,mblidhi pak forcat dhe mblidhe gjithe vullnetin qe ke dhe futju punes,sdo pendohesh gjithsesi...Te uroj tja arrish me gjithe zemer....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: A e pini duhanin ?

Un e lash se fillova stervitje.

Ne kohet e sotme me shume e pin femrat se sa meshkujt.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: A e pini duhanin ?

e pi .. dikur pak me rendshem 2 paketa ne dite ,, tashi e kam radhuar i kam be 1..
them cdo dite do e le .... jam tu akoma cinare
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: A e pini duhanin ?

Hajd se ju femrave ju ndihmon shum cigarja. :D

Si prsh :Bukuri e Ralle Femerore Kjo :)

Nejse ju e dini vet. :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: A e pini duhanin ?

E kam pas pire por e kam lene , metoda qe perdora ishte kjo se duron partnerja kshu qe dua sdua do e lej , dashuria qe kam per te eshte me e forte se dashuria qe kam per duhanin , jam me mire tani pa duhan sdu tja di me .
 
Last edited:
Top