• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A e pini duhanin ?

A e pini duhanin ?

 • Po

  Votat: 63 38.4%
 • Jo

  Votat: 69 42.1%
 • E kam lene tashme

  Votat: 16 9.8%
 • Rastesisht ne shoqeri

  Votat: 16 9.8%

 • Totali i votuesve
  164

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: A e pini duhanin ?

hihihihihihihihihihihihi...... mos ego sa e pashe ket foto ma le ne grik thitjen e fundit te cinares
 

LoSsT

VIP
Pe: A e pini duhanin ?

E kam pas pire por e kam lene , metoda qe perdora ishte kjo se duron partnerja kshu qe dua sdua do e lej , dashuria qe kam per te eshte me e forte se dashuria qe kam per duhanin , jam me mire tani pa duhan sdu tja di me .
Haha, nuk ja arrite qellimit ta besh edhe ate ta pelqeje sic pelqente ty...:p

Ps: Ajo kur te pelqeu ty te pelqeu me duhan apo ne ate takim nuk pive gje e ja the me mbrapa lol
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: A e pini duhanin ?

Nuk e pi por e tymos ndonjehere sa per te zen duart me dicka..:p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: A e pini duhanin ?

....e pi se me pelqen ta pi ( po me pelqeu shprehja siper....e pi se eshte e vetmja gje qe digjet per mua ...e forte kjo...do ta shenoj :p )
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A e pini duhanin ?

E kam shpreh dhe tek nje teme tjeter per duhanin,eshte nje ''nder'' qe i bej vetes...Ai qe se pi sja di ''vleren'',kurse ne qe e pime ja dime vleren atyre qe se pine....
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: A e pini duhanin ?

Une e kam lene tashme, e kam konsumuar nje muaj jo me shume dhe nuk perfitova asgje me perjashtim pak e demtova shendetin dhe me nuk e konsumoj dhe nuk do ta konsumoj asnjehere nje gje te demshme per shendetin edhe pike.
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: A e pini duhanin ?

as nuk e kam pire, as nuk e pij, dhe as jam kurioze ta provoj ndonjeher, shpresoj shume qe ta lene dhe ato qe e pijne, e para shendeti po e dyta dhe aroma...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: A e pini duhanin ?

Nuk e kam pi kurre dhe fatmiresisht askush ne familjen time te ngushte nuk e pi. Uroj te mos vijne ne situate te tille qe ta fillojne. Une per vehten time kam fatin qe edhe organizmi im nuk e do kete?

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:53 ----------

Une e kam lene tashme, e kam konsumuar nje muaj jo me shume dhe nuk perfitova asgje me perjashtim pak e demtova shendetin dhe me nuk e konsumoj dhe nuk do ta konsumoj asnjehere nje gje te demshme per shendetin edhe pike.
Epo Grasa po te vazhdoje ta konsumoje nuk do te ishe me Gresa Sweet, por Gresa Bitter hahhahahhahaha.

Te pershendes fort komshije.
 
Top