• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“A është normale të jesh e virgjër 19 vjeç?”, moderatorja e‘Top Channel’ flet hapur dhe jep përgjigjen e papritur.

dangerous

Antarë i Respektuar
Moderatorja e ‘Top Channel’, Dojna Mema dallohet për temat pik ante që trajton në rrjetet sociale. Këtë herë, Dojna e ka nisur vetë gjysmën e pyetjes (“A është normale që…”), duke shtyrë kështu ndjekësit ta plotësojnë pjesën tjetër me atë çka u bën më tepër përshtypje. “A është normale të jesh e vi rg jër 19 vjeç?”, ka pyetur një ndjekëse dhe Dojna n uk është kursyer me përgjigjen.

Sipas moderatores, vetë natyra e pyetjes nu k është normale, sidomos e ardhur nga vajzat. “Një herë e mirë”, ka shkruar Dojna, “Një ci pë n uk përcakton sa vajzë e mirë, e për dalë apo e prapamb etur je. N uk tregon asgjë për ty,p or tregon gjithçka për dikë që ta vë në dukje apo ta bën si pyetje!”

Moderatorja e ‘Top Channel’, Dojna Mema dallohet për temat pik ante që trajton në rrjetet sociale. Këtë herë, Dojna e ka nisur vetë gjysmën e pyetjes (“A është normale që…”), duke shtyrë kështu ndjekësit ta plotësojnë pjesën tjetër me atë çka u bën më tepër përshtypje. “A është normale të jesh e vi rg jër 19 vjeç?”, ka pyetur një ndjekëse dhe Dojna n uk është kursyer me përgjigjen.

Sipas moderatores, vetë natyra e pyetjes nu k është normale, sidomos e ardhur nga vajzat. “Një herë e mirë”, ka shkruar Dojna, “Një ci pë n uk përcakton sa vajzë e mirë, e për dalë apo e prapamb etur je. N uk tregon asgjë për ty, p or tregon gjithçka për dikë që ta vë në dukje apo ta bën si pyetje!”


... Kopjuar origjinal nga FB, me këto distancat ndermjet shkronjave 🤷‍♀️

Screenshot_20200701_195435.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
pytje ma palidhje nuk paskam ndegju keto kohe🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Redaktimi i fundit:

Baboon

Be a voice not an echo.
Dojna paska probleme të rënda me drejtshkrimin, dhe meqë i paska ndarë ashtu fjalët tregon se problemi. Nuk është ci pa
E virg jerise POR VIRG JERIA NË T R U...
😜
 

Endrra

VIP
Tema me aktuale per emigrantet shqiptar.. qe pasi i kane hekuros nja 30 Femra jasht.. kerkojn te virgjerat .. por prap sjane te kenaqur se u thone: ja sdini cfare echte burri.
Pra emigrantet shqiptar ist duan dhe te virgjera dhe me pervoj.
Stupid Things und 🙄
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Dojna paska probleme të rënda me drejtshkrimin, dhe meqë i paska ndarë ashtu fjalët tregon se problemi. Nuk është ci pa
E virg jerise POR VIRG JERIA NË T R U...
😜

I ka ndarë artikullprurësi në FB, ashtu e jo ajo.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ju gocat duhet mu gezu me kete temen pikante :giggle: se paku ju keni me cka me mat normalitetin tuaj ;)apo thene shypqe kini me cka me mate se a jeni puth kë e mire a jo 😜:p

Halli eshte me cka me mate ne çunat?! Kjo eshte pikantja :sneaky:

Ah Dojna moj Dojna, e qa s'Dojna ;)
 

NevrikjA

Antar i Nderuar
Mendoj se kjo i perket vet personit.
Pastaj varet se si e koncepton cdo individ.
Kjo tabu eshte thyer tashme.
Por dhe te jesh 19 e virgjer:
Eshte mese normale ska ndonjigje.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kur te shkosh te burri eshte normale te jesh ama 19 vjeve asesi nuk eshte normale te jesh ;) :giggle::unsure:
Sa mberriti cmimi i centimetrit te perit per.qepje? :D:p
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Per Ça flitet ktu se pertoj me e lexu kte artikullin ? 🤔
 

Tomka

Anëtar i ri
Tema me aktuale per emigrantet shqiptar.. qe pasi i kane hekuros nja 30 Femra jasht.. kerkojn te virgjerat .. por prap sjane te kenaqur se u thone: ja sdini cfare echte burri.
Pra emigrantet shqiptar ist duan dhe te virgjera dhe me pervoj.
Stupid Things und 🙄

Emigranteve u ka ngel sahati 1995 lol
E kane psikologjike dhe mendojne se ka ngec ora n'shqiperi dhe femrat shqiptare 20 e kusur mezi presin qe te kthehen kta princa t'kalter qe tu marrin virgjerine 🤦‍♂️ lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Emigranteve u ka ngel sahati 1995 lol
E kane psikologjike dhe mendojne se ka ngec ora n'shqiperi dhe femrat shqiptare 20 e kusur mezi presin qe te kthehen kta princa t'kalter qe tu marrin virgjerine 🤦‍♂️ lol
Here tetjera kur te flase Tomi ,ju kusuri i forumit minimumi eshte te rrini ne heshtje te degjoni e te mesoni.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Eshte zgjedhja e cdo njeriu ca do te bej me trupin e tij
Ska gje te keqe dhe te jesh e virgjer ne ate moshe
Nga pervoja personale puthjen e pare e kam marre ne moshen 19 vjecare dhe virgjerin e kam dhuru dashuris te jetes teme ne moshen 20 vjece
 
Private conversations
Help Users
    Top