• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“A është normale të jesh e virgjër 19 vjeç?”, moderatorja e‘Top Channel’ flet hapur dhe jep përgjigjen e papritur.

Delirium

No description ...
Meshkujt nuk humbin gje , une mendoj fjala virgjeri i përket vetëm femrave 🤔
 

Delirium

No description ...
U harrova qe un sdi gje spash gje 😂
🤔
FB_IMG_1593698138107.jpg
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Si fillim kjo pyetje duhet te hiqet perfundimisht nga fjalori shqiptar.

Se c’ben nje femer me trupin e vet nk duhet t’i interesoje askujt dhe ne jemi askushi per ta paragjykuar dike.
Por duhet ta dijme se ka akoma familje dhe vende te ndryshme qe kte gje e kane ne vend te pare dhe qe eshte sh e shtrenjte per ata.
Plus mos harroni qe ka edhe nga ato meshkuj biqa lol qe deshirojne te shkojne me cdo femer dhe ne fund kerkojne per nje femer te paprekshme😁

Trupi eshte i juaji beni cte doni, nje jete keni! Lol
 
Private conversations
Help Users
    Top