• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A është Obama musliman?!?!?

ricky_ch

******
[video=youtube;-tKMiRxnRN4]https://www.youtube.com/watch?v=-tKMiRxnRN4[/video]

[video=youtube;-VC4ea24_mQ]https://www.youtube.com/watch?v=-VC4ea24_mQ[/video][video=youtube;ni4X9Be-wwA]https://www.youtube.com/watch?v=ni4X9Be-wwA[/video]
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

A është apo jo Obama mysliman?
Sot kishte bere një deklarate me duket qe terroristet duhet te respektohen..
 

legjenda

Tetova
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

laur ju pergezoj per kete teme mendoj po esht origjine e ka nga kenia bab yt quhet hysen
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

laur ju pergezoj per kete teme mendoj po esht origjine e ka nga kenia bab yt quhet hysen
Pergezo ricky per temen interesante, babai im e ka emrin Hasan jo hysen.
 

ricky_ch

******
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Kështu është kur iu del gjumi si malazezëve në ora 12 të mesditës....
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Ne fakt Obama nuk e gelltit dot termin "terroristet islam".
 

ricky_ch

******
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Ne fakt Obama nuk e gelltit dot termin "terroristet islam".
Sigurisht, e din ai më mirë se ti këtë term! ثshtë pjellë e tyre!
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Sigurisht, e din ai më mirë se ti këtë term! ثshtë pjellë e tyre!
Kush është pjelle e tyre, terroristet apo islami? megjithse nuk kane ndryshim.
 

ricky_ch

******
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Kush është pjelle e tyre, terroristet apo islami? megjithse nuk kane ndryshim.
Ah të lutem! Siqurisht që terroristët!
Megjithëse, mendimet e tua s'më çojnë peshë.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Ah të lutem! Siqurisht që terroristët!
Megjithëse, mendimet e tua s'më çojnë peshë.
Ma hiq një kuriozitet. Pse te gjithe terroristet, psh Isis, jane mysliman (sunni)?? Biles kane një Kalif. Si është e mundur sipas teje qe Obama te pjelle gjithe keta terrorit qe nga besimi jane mysliman. Dhe te devotshem elhamdylylah.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Amerika e shfrytezoj islamin duke ideuar sulmin 11/09/2001
Duke shtrir duart si fillime talebanet ne afganistan deri sa arriti ne Irak per ti dhen goditjen perfundimtare islamit me pranveren arabe..gati 15 vjet luft ne popujt me perkatesi fetare myslymane..Isisi u krijua brenda pak kohesh ..te imagjinosh qe një organizat te krijoj një ushtri me armatime te sofistikuara dhe me një buxhet relativisht sa te një shteti evropian..është e pa mundur...egzistojne foto te qeveritarve amerikan dhe liderve te isis para se kjo organizat te merrte jete...loja është komplet mashtrim..perfitimi me i madh ekonomik është te krijosh luftra dhe amerika është eksperte ne kete fush.. Obames nuk i rruhet shum per fene.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Aq e "dobet" është USA dhe Rusia qe nuk mund ta shkaterrojne një Isis (te krijuar nga vet ata) !?
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Aq e "dobet" është USA dhe Rusia qe nuk mund ta shkaterrojne një Isis (te krijuar nga vet ata) !?
Sa te kena alahun perkrah, nuk ka ushtri ne bote qe te na mposhte, elhamdylylah..!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Sa te kena alahun perkrah, nuk ka ushtri ne bote qe te na mposhte, elhamdylylah..!
mashaAllah. Qe npike te mjesit nis diten me ermin e Zotit! O ty te lumte! :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

mashaAllah. Qe npike te mjesit nis diten me ermin e Zotit! O ty te lumte! :D
dita ime fillon ne 4 te mjesit cdo dite. Une jam mysliman i vertete qe ngrihem para se te bertase hoxha nga maja e xhamis.
Nuk jam si ju qe flini gjume deri 10 te mjesit..:p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

dita ime fillon ne 4 te mjesit cdo dite. Une jam mysliman i vertete qe ngrihem para se te bertase hoxha nga maja e xhamis.
Nuk jam si ju qe flini gjume deri 10 te mjesit..:p
haha!
Bravo Bravo!
Ardhte dita e shkofsh para hoxhes ne xhami per sabah! :p
:)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

haha!
Bravo Bravo!
Ardhte dita e shkofsh para hoxhes ne xhami per sabah! :p
:)
Po Te behet Lauri musliman jam I bindur se sdo ta ket te shoqine ne devtotshmeri ! Nuk do ishte dembel si muslimanet e shekujve te fundit .

A është Obama musliman ? Muslimani është lehte te njihet .
 

Lauri

Anunnak
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

A është Obama musliman ? Muslimani është lehte te njihet .
-*Taqiyya and*kitman ne aksion..;)

Obama nuk mund te dale ashtu haptazi sic mund te mendoni ju. Ai është nga ata te fshehtit per te arritur një qellim me te larte, te plotesoje endrren e sundimit islam ne bote.
Gjume te embel,dhe pafshi endrra sa me te bukura.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

-*Taqiyya and*kitman ne aksion..;)

Obama nuk mund te dale ashtu haptazi sic mund te mendoni ju. Ai është nga ata te fshehtit per te arritur një qellim me te larte, te plotesoje endrren e sundimit islam ne bote.
Gjume te embel,dhe pafshi endrra sa me te bukura.

Gabim:... Asnjeher Obama nuk ka pas qellim per një sundim Islam apo mbrojtje te muslimaneve... asnjeher.

Ai është një hipokrit nga 2ftyra deri ne 300 shkon.


Sjemi duke flejt, se as endrrat spo vijn nga realiteti si po shfaqet enderr e trishtuar...
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: A është Obama musliman?!?!?

Baben e ka me origjin afgane e nanen nga maroku
 
Top