• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A eshte pesha jote, “ideale”?

lexoj

Antarë
Kjo vegel tregon se cfare, njerezit e moshes dhe peshes tende, pershkruajne dhe mendojne si peshen ideale te tyren.

Qe te llogarisesh peshen ideale te trupit tend, eshte shum e lehte, thjesht fusni peshen, gjatesine (sigurohuni qe eshte ne cm ), moshen dhe seksin dhe pastaj shtypni butonin “Calculate” (qe do te thote “llogaris”).


image110.png

Per te shkuar tek vegla klikoni tek linku: Better Ideal Weight Body Calculations

-----------------------
artikulli marre nga lexoj.com
 
Private conversations
Help Users
    Top