• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A eshte vrapi ne bregdet i mire per trupin?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Apo thuajjj notiiii :)) :zemer:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Noti, patjeter. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Deti mund te duket nje vend qe te fton per nje vrap te lehte ne rere gjate mengjesit. Por, a eshte vrapimi ne rere i shendetshem per organizmin tone?
Edhe mund te jete, ama duhet marre parasysh se ky aktivitet mund te paraqise efekte jo te mira per trupin, qe duhen marre parasysh paraprakisht - thone ortopedet.
Kjo vjen rrjedhimisht nga menyra se si ne mbeshtesim kemben ne rere, e me pas se si kjo mbeshtetje vepron tek muskujt me lart trupit.
Per kete arsyje, ortopedet keshillojne vrap te lehte dhe te gjate fillimisht, per te mesuar kontaktin me reren.
Me pas, vijne programet e vrapimit ne rere.

family-on-beach-morocco.jpg
 
Top