• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A flisni me veten?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Nuk fkas me veten
Qekur jam zene para 2 vitesh nuk flas me me te
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po si jo. Tani po i them “shko fli kafshe, se do humbesh alarmin prape ne mgjes”! 😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ndonjere po ama ec e mbushja mendjen vetes. ;)
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Te flasesh me veten esht gjeja me e bukur po ama Silent jo me dal me bo alarm 😂😂
 

Punk1

Antarë i Respektuar
qenke nona,ik hap noj zyre per psikolog hahahahahahahahahahahahaha
Jo joo , nuk futem aq thelle🤣
Meqe ra fjala.... mora nje here guximin dhe shkova ne psikolog... e kisha te nevojshme😁
Qelloi qe ishte femer.... dhe shume sexi.
Pastaj harrova per cfare kisha vajtur.... pastaj nje pjese e kujteses time u fshi😁
Me duket se me futi ne hipnoze..... por mbaj mend, qe e kisha veshur kanatjeren mbrapsht pasi dola qe atje🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Jo joo , nuk futem aq thelle🤣
Meqe ra fjala.... mora nje here guximin dhe shkova ne psikolog... e kisha te nevojshme😁
Qelloi qe ishte femer.... dhe shume sexi.
Pastaj harrova per cfare kisha vajtur.... pastaj nje pjese e kujteses time u fshi😁
Me duket se me futi ne hipnoze..... por mbaj mend, qe e kisha veshur kanatjeren mbrapsht pasi dola qe atje🤣🤣
ja paske thy zemren te shkretes,psikologet jane ku jane pak me penallti,ti e paske sakatespur krejt hahahahahaha.
 
Private conversations
Help Users
    Top